Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oksesteak
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 42

    #16
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    inimlikust teenindamiskultuurist.

    Comment

    • oksesteak
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 42

      #17
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      normaalsetest sõiduteedest.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Lõbustuspargist (Vembu-Tembumaa ei kvalifitseeru).

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Stripiklubist-bordellist, kus töötavad kõigi rahvuste esindajad, aga kui sa tegid selle teema bisnesplaani saamiseks, siis see unusta ära, selle plaani lasen ise käiku kui roll olemas (seriously).

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #20
            Re: Millest on teil Eestis puudus?

            Algselt postitas oksesteak Vaata postitust
            normaalsetest võileivakohtadest ala subway. headest kebabikohtadest.
            +1

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #21
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Stripiklubist-bordellist, kus töötavad kõigi rahvuste esindajad, aga kui sa tegid selle teema bisnesplaani saamiseks, siis see unusta ära, selle plaani lasen ise käiku kui roll olemas (seriously).
              (y)
              There`s no business like show business!

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #22
                Re: Millest on teil Eestis puudus?



                Sellest on puudus.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #23
                  Re: Millest on teil Eestis puudus?

                  Subway ja Ameerika profisport normaalsel kellaajal

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #24
                    Re: Millest on teil Eestis puudus?

                    tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.

                    Comment

                    • Kosmonaut
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 584

                      #25
                      Re: Millest on teil Eestis puudus?

                      Üleüldine puudus on igasugustest nišitoodetest (high-end kodutehnika ntx, või ka lihtsalt disaintooted). Aga sellel on ka loomulikult põhjus - turg on väike.

                      Aga isiklikult olen alati mõelnud hiina restoranis käies, et meil võiks ka olla hiina toit kõige odavam. Ehk siis hiina kiirtoidurestoran. Ja muidu ka igasugustest "kvaliteetsetest" kiirtoidukohtadest on puudus.

                      Muidu mis on sinu küsimuse eesmärk ?

                      Kui midagi veel mõttesse tuleb, kirjutan veel.

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #26
                        Re: Millest on teil Eestis puudus?

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.
                        omg see klubi on ju waaay toooo biiiiggg

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #27
                          Re: Millest on teil Eestis puudus?



                          Kas keegi teab kus tartus selliseid saab? Need on friikartulid btw.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #28
                            Re: Millest on teil Eestis puudus?

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.
                            Kas Tallinnas Prive ei korralda?
                            Tartu sõrarklubi Illusion on suhteliselt sellise nishiga. Põhirõhk on küll r&b peal aga samas on eriüritused pidevalt. Igakuine SOHH, Tallinn Express, Sin City

                            Riia Essential on nuts

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #29
                              Re: Millest on teil Eestis puudus?

                              2 asja peavad olema, enne ma sinna elama tagasi ei tule :

                              1)Starbucks, teh nuts, ma joon kohvi sama palju kui õlut ja õlut joon ma palju.
                              2)Korralik türklaste kebabiputka, ma ise juba viimased paar aastat mõtlen, et peaks paar tükki lohistama tlnasse kusagile ja mingi resto moodi asja orgunnima.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #30
                                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                                Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                                odav aasia kiirtoit
                                +1. Eile ise ka mõtlesin selle peale.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...