Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • forell
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 350

    #31
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    mulle k2ib pinda et kui pyhap2eval tahad seltskonnaga kuskile v2lja minna siis piljardisaalides on kiid kõverad, kardikeskustes kardid ebavõrdsed, bowlingusaalid täis või lagunemas, megazone vms on aastast 1990.

    ja nii ei j22gi muud yle kui jooma hakata

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #32
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      burger king

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #33
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Algselt postitas forell Vaata postitust
        mulle k2ib pinda et kui pyhap2eval tahad seltskonnaga kuskile v2lja minna siis piljardisaalides on kiid kõverad, kardikeskustes kardid ebavõrdsed, bowlingusaalid täis või lagunemas, megazone vms on aastast 1990.

        ja nii ei j22gi muud yle kui jooma hakata
        FTPst saad 10,5k punni eest oma kaika. Aga kui natuke rohkem jagad, siis saad aru, et marukulunud lauakate on palju sitem kui kõver kii.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #34
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
          burger king
          +1

          Comment

          • VinQbator
            FPP Pro
            • Dec 2008
            • 214

            #35
            Re: Millest on teil Eestis puudus?

            Algselt postitas forell Vaata postitust
            mulle k2ib pinda et kui pyhap2eval tahad seltskonnaga kuskile v2lja minna siis piljardisaalides on kiid kõverad, kardikeskustes kardid ebavõrdsed, bowlingusaalid täis või lagunemas, megazone vms on aastast 1990.

            ja nii ei j22gi muud yle kui jooma hakata
            Siili pubi piljardisaal oli üsna korralik, aga see pandi kinni krt.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #36
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              Algselt postitas kuco Vaata postitust
              Kas Tallinnas Prive ei korralda?
              najhh ma pole tegelt juba mitu aastat Prive's käinud, aga kui kunagi käisin seal, siis ta oli ikka suht odav saast.. odavalt värviga üle tõmmatud suvaline hoone, istumisekohad ja lauad jms sigarite auke ja plekke täis, baaris oli jookide valik ka masendav..

              Comment

              • Uniquest
                Grinder
                • Oct 2008
                • 615

                #37
                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                Heast vesipiibutubakast. Ma isegi ei tea hästi, milline see kvaliteetsem kraam (sest Eestis pole saada), aga kuulnud, et siinne Habibi jms. on ikka low-end kraam.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #38
                  Re: Millest on teil Eestis puudus?

                  Algselt postitas Uniquest Vaata postitust
                  Heast vesipiibutubakast. Ma isegi ei tea hästi, milline see kvaliteetsem kraam (sest Eestis pole saada), aga kuulnud, et siinne Habibi jms. on ikka low-end kraam.
                  äriplaanina ei kõlba, sõber arvutas hoolega kui otse hiinast piipe tellida jms.. isegi ülikoolis koostasid äriplaani projekti ühes aines, suht raske on kasumisse jääda.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #39
                    Re: Millest on teil Eestis puudus?

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.
                    Korter on väike, aga kui selline väike klubi ei suuda enamustel üritustel täismaja kohale meelitada, siis pole suuremal klubil erilist mõtet.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #40
                      Re: Millest on teil Eestis puudus?

                      no meil on mingeid madalakvaliteediliseid klubisid liiga palju.. tihti tunnen ka klubides puudust sellisest kohast, kus saak istuda ja juttu rääkida ilma üksteisest üle karjumata...

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #41
                        Re: Millest on teil Eestis puudus?

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        äriplaanina ei kõlba, sõber arvutas hoolega kui otse hiinast piipe tellida jms.. isegi ülikoolis koostasid äriplaani projekti ühes aines, suht raske on kasumisse jääda.
                        Tegelikult praegu ongi nii, et mul endal vaja ka õppeaine raames äriplaan koostada, mis reaalselt ka toimima hakkaks, senine tagasiside on igati vägev olnud, et andke aga minna. Burger kingi asja veits vaatasin, Eestis seda turustada vist ei saa.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #42
                          Re: Millest on teil Eestis puudus?

                          Imo ööklubide seis on Eestis päris hea. Obv Riia Essential, Kalku Varti ja La Rocca on klass omaette. Viimane neist läks põlema kunagi, aga nüüdseks on vist taastatud. Aga sinna eksid sa 100% ära ka :D

                          Puudust ma tunnen igal juhul sellest, et Eestis pole üht korraliku jõhkrat Lõbustusparki. Riiete valik võiks ka olla külluslikum.....tra ostad mingi särgi/pusa ja järgmine päev juba näed linnas kellegil sama asja seljas.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #43
                            Re: Millest on teil Eestis puudus?

                            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                            Tegelikult praegu ongi nii, et mul endal vaja ka õppeaine raames äriplaan koostada, mis reaalselt ka toimima hakkaks, senine tagasiside on igati vägev olnud, et andke aga minna. Burger kingi asja veits vaatasin, Eestis seda turustada vist ei saa.
                            Okei, lahe. Võin sulle ühe reaalse äriidee visata...istusime täna andrese pool ja siis tüübid hakkasid rääkima, et soomes ****** teema eestlastel, et sommid kõik peavad mingeid luksusmakse ja automakse jne maksma, aga eestlased sõidavad rahulikult oma länkaritega ringi. Nüüd aga ei tohi eesti numbrimärgiga autoga üle 3 kuu soomes ringi sõita vaid pead arvele võtma. Ja see muidugi omakorda tõmbab nende eestlaste eelarvesse samuti suure augu kellel 7sed bemmid ja A8d on. (infos muidugi täiesti 100% kindel ei ole) Aga 'kui see tõesti nii on, siis suuretõenäosusega eestlased ei taha autosid soomes ka arvele võtta ning tekib transpordi probleem. Äriidee on see, et ostad hunniku mingeid odavaid opeleid ja peugeoti pirukaid kokku võtad soomes arvele ning hakkad neid välja rentima.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #44
                              Re: Millest on teil Eestis puudus?

                              Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                              Okei, lahe. Võin sulle ühe reaalse äriidee visata...istusime täna andrese pool ja siis tüübid hakkasid rääkima, et soomes ****** teema eestlastel, et sommid kõik peavad mingeid luksusmakse ja automakse jne maksma, aga eestlased sõidavad rahulikult oma länkaritega ringi. Nüüd aga ei tohi eesti numbrimärgiga autoga üle 3 kuu soomes ringi sõita vaid pead arvele võtma. Ja see muidugi omakorda tõmbab nende eestlaste eelarvesse samuti suure augu kellel 7sed bemmid ja A8d on. (infos muidugi täiesti 100% kindel ei ole) Aga 'kui see tõesti nii on, siis suuretõenäosusega eestlased ei taha autosid soomes ka arvele võtta ning tekib transpordi probleem. Äriidee on see, et ostad hunniku mingeid odavaid opeleid ja peugeoti pirukaid kokku võtad soomes arvele ning hakkad neid välja rentima.
                              Kas targem ei oleks üldse Soomest osta siis?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #45
                                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                                burger king ja KFC
                                need võiks kyll eksisteerida :D

                                meestele mõeldud riietepoode võiks ka rohkem olla (pigem sellised fancyd ja stiilsed riided)

                                Comment

                                Working...