POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MM
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 129

    #286
    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    ...ja imekähku

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #287
      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

      sain ka koju just......andke padruneid, for real, ma suren juba hetkel.

      aga mida ma siit lugema pean.....wtf....tegelt ka, kui keegi tõesti rottis MMi rahakoti, siis ausalt...minu sõnad on suht piiritud, karp lahti ja vaatan ekraani.. .?!?!?!?
      mismõttes sellisel üritusel keegi tuleb vargusega esile?
      ma tõesti loodan et martin kaotas rahakoti vahisse ja keegi leidis ja keegi hoiab seda käes...äärmisel juhul....no unreal :O

      loodetavasti see probleem laheneb

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #288
        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

        pohmell. süüdistan HCC-d.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        hääl on ka kähe, mingit laulujoru sai eile saunas lastud. aga mööda sõitvast rongist laulsime raudselt sajaga üle.

        teema selle rahakotiga ei ole ilus. ehk see
        asi laheneb nii, et see leitakse sealt hommikul üles.
        Last edited by rahvavaenlane; 25.09.10, 07:20.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #289
          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

          Algselt postitas MM Vaata postitust
          davai palun ulatage mu rahakott siia...
          Uskumatu, et kellegil oli rahapuudus ehk tuleb ikka kuskilt välja.

          Comment

          • Kodu
            Klubi Liige
            • Dec 2008
            • 311

            #290
            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

            Ei ole pätt ma kardan et meil suht sarnased rahakotid aga saada mule pm mobla nr ja saad oma rahakoti tagasi.

            Svenza võiks ka nüüd maha rahuneda, kuna tõesti ma pole seda tuuri pannud , see mingi segadus lihtsalt
            Last edited by Kodu; 25.09.10, 08:00.

            Comment

            • MM
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 129

              #291
              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

              pool kassi kadunud kohe :)

              nüüd meenub ka, et rahakoti puuduses ununes kott Vahhisse, mis ajani saab järgi tulla? 5ks saan kaineks imo

              Comment

              • Kodu
                Klubi Liige
                • Dec 2008
                • 311

                #292
                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                mina kaineks ei saa aga helistada võid iga kell ja riiamägi on koht kus sa saad oma rahakotti kätte

                Comment

                • MM
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 129

                  #293
                  Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                  huvitav selle juures on see, et lisaks olid aluspüksid kadunud - kess võttis?

                  Comment

                  • Kodu
                    Klubi Liige
                    • Dec 2008
                    • 311

                    #294
                    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                    vot kurat nüüd saan aru küll mis juhtus. Saunast tulles tõmbasin sinu varustuse selga ja kui aru sain, et midagi valesti laadisin pooled asjad ümber aga osa asju jäi minu külge :) alukad ka siin raisk

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #295
                      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                      Algselt postitas Kodu Vaata postitust
                      vot kurat nüüd saan aru küll mis juhtus. Saunast tulles tõmbasin sinu varustuse selga ja kui aru sain, et midagi valesti laadisin pooled asjad ümber aga osa asju jäi minu külge :) alukad ka siin raisk
                      Tundub, et oli korralik üritus :)

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #296
                        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                        aia ärkasin paha olla ikka veel pole kaine

                        Comment

                        • somka
                          Julm Donk
                          • Apr 2009
                          • 85

                          #297
                          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                          Algselt postitas Kodu Vaata postitust
                          vot kurat nüüd saan aru küll mis juhtus. Saunast tulles tõmbasin sinu varustuse selga ja kui aru sain, et midagi valesti laadisin pooled asjad ümber aga osa asju jäi minu külge :) alukad ka siin raisk

                          Comment

                          • MM
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 129

                            #298
                            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                            normal

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #299
                              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                              Algselt postitas Kodu Vaata postitust
                              vot kurat nüüd saan aru küll mis juhtus. Saunast tulles tõmbasin sinu varustuse selga ja kui aru sain, et midagi valesti laadisin pooled asjad ümber aga osa asju jäi minu külge :) alukad ka siin raisk
                              Aususe nimel tuleb tunnistada, et mina olen ka natuke süüdi vist, sest algselt üritas Kodu minu pükse jalga tõmmata, kuid ma sain jaole ja ajasin eemale. Eks ta võttis siis iluduselt teised.

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #300
                                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                                kurat ikka maksimaalselt halb lähen uuesti magama paluks raixil ja polal kuuldele täna jõuda ja ellu ärgata mul on kriitilisi küsimusi. A ja siis tahtsin veel küsida, kes minuga (pruuni jope ja poriste teksadega väga purjus vend) kuskil linnas chillisid, vb oli möku juures, täpselt ei mäleta.

                                Comment

                                Working...