POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #271
    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

    ärkasin, 4 võikut + 0,33ne heineken....FTW :D

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #272
      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

      Foorum on jumala tühi. Kõik on peol

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #273
        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

        Algselt postitas antnx Vaata postitust
        Foorum on jumala tühi. Kõik on peol
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #274
          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

          Peaks mõned epic pildid üles panema. Kui ma seal kuskil 12 ajal ära läksin siin esimene vend oli juba kustunud :D

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #275
            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

            Sa ahv hakka jooma, siis räägime edasi.

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #276
              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

              Mina ei tea, mul on kellegi ülikond seljas pluss Lenci prillid, pluss nokamüts + kellegi ülikond. Nii
              ja üd tõsine teema. See värdjas kes MMi rahakoti tuuri pani... Surmalaps, for real. Inimestel on normaalne olemine, kõik on hästi, sa paned rahakoti rotti. Täis värd, oma käega tapan ära. Kui viimane pederast rott võib üldse olla???

              Lenc, kuna sa oled alaealine ja minu järel teine ilus mees, siis loogiliselt on su prillid ja nokamüts minu käes. Keegi oskas veel oma ülikonna mulle selga sokutada, nii et ses suhtes teate kust tagasi saada. Homme peale lõunat võtke ühendsut, sest enne seda ma magan.

              Värd, kes sa tulid rottima. SA oled tõsine ****. See on ikka ennekuulmatu roppus. Inimene ise ütles ka et sitta see tuhat krooni, aga juhiload ja dokumendidlll Rott, saada tagasi. Mädane värd, kes iganes sa ka poleks, ülirott on ikka niimoodi teha. Kokkutulekul... Saad aru ****, et tema otsene häving on palju suurem kui see tuhat krooni. Raibe, annna dokumendid tagasi. Muidu me tegelt ka otsime üles. Hetke emotsiooni pealt ma olek suht koht nõus sind tapma, nii et rott, värise ja mädane, Eri rott oled ikka.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #277
                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                Irw, peab ikka pidu olema, kui teise inimese ülikonna endale selga saad :D...ootan juba pildimaterjali.

                Aga muidugi kurb, kui foorumirahva seas ka pätte leidub, kuigi su rahakotiga võis jutuda sama, mis selle ülikonnaga su seljas :D

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #278
                  Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                  Tra, kas te tegelt ka saate aru kui rotte on olemas pokkeriprode seas. See oon kriminaallaks ja politsei teema. nii et , kes iganes sa vitupea ka ei oleks,,, sa värd jääd vahele, varem või hiljem. Kohtu veskid jahvatavad aeglaset, aga kinlalt. Raibe, sa kahetsed seda elu lõpuni. Pokkeriprode kasutajate hulgas on räme rott. RÄME. Usu mind, piider, ma viskan sulle telliskivi näkku, ilma igasuguste süümekateta. Taon seni kaua pudelit roosiks vastu otsaesist kuni verine klomp on Suure mUNAMÄE KÕrgune. Need viimased postitused on ilma naljata üles pandud.

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #279
                    Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                    oh, seal oli teisigi imelikke asju,

                    pea-asi, et klient ei paistaks nagu "noormees on liiga väsinud"

                    ja seejuures ei ootaks olümpsis oma teed meega 45 minutit, nagu nahhui, kaua võib ühte teed oodata, no mida perset?? **** küll

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #280
                      Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                      Irw, peab ikka pidu olema, kui teise inimese ülikonna endale selga saad :D...ootan juba pildimaterjali.

                      Aga muidugi kurb, kui foorumirahva seas ka pätte leidub, kuigi su rahakotiga võis jutuda sama, mis selle ülikonnaga su seljas :D
                      no see ülikond mulle sokutati selga, et nad ise saaksid kluppi sisse. veic teine teema nagu.ja minu käest dsaab homme ülikonna omanik selle tagasi, erinevalt rotti pandud rahakoti poisist...
                      *****... tegelt ka asjakohnae uuring, ja sa piider jääd vahele. Sa rott ei pääse, varem või hiljem kukud p utsi omadega- <nii rott ei anna olla lihtsalt, ma siiamaani ei usu et selliseid ahve on olemas.
                      Rot in hell, fucker. M'dane rott, mädane. Et sada toorest mu nni sulle perse sajaks, kõik su suguvõsa kärvaks, **** toodaks igavest suguhaigust ja **** põeks AIDSi. Statoili special pluss äärekivi on miinimumprogramm su jaoks.

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #281
                        Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                        kusjuures +1

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #282
                          Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                          See vend teeb selle jutu peale eneka ilmselt.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #283
                            Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                            eem.. äkki tüüp kaotas oma rahakoti ära?

                            Comment

                            • TõnisL
                              Julm Donk
                              • Sep 2009
                              • 27

                              #284
                              Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                              Rahhhakott sinnnna

                              Comment

                              • MM
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 129

                                #285
                                Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!

                                davai palun ulatage mu rahakott siia...

                                Comment

                                Working...