Re: POKKERIPROD.COM KOKKUTULEK TARTUS @ 24. september 2010!
ma mõtlesin, pm jalkamatsh tuleks teha kevadel ning kunstmurul.
Ja mis puutub jalkasse reedesel päeval, siis ei usu et sellest midagi välja tuleb. Mitmed mängumehed võivad tööl olla ning laupäevasel pohmavutil pole imo mõtet.
Need on vaid minu mõtted :)
ma mõtlesin, pm jalkamatsh tuleks teha kevadel ning kunstmurul.
Ja mis puutub jalkasse reedesel päeval, siis ei usu et sellest midagi välja tuleb. Mitmed mängumehed võivad tööl olla ning laupäevasel pohmavutil pole imo mõtet.
Need on vaid minu mõtted :)
TC
Comment