Pokkeriseminar eestis?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #61
    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Niivõrd konkreetsete väidete puhul paluks ka postituse autorilt rohkem ausust, mitte ümbernurga juttu.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #62
      Re: Pokkeriseminar eestis?

      Potsataja, kas sa tead midagi konkreetset, mida peaks teised samuti teadma?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #63
        Re: Pokkeriseminar eestis?

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        Potsataja, kas sa tead midagi konkreetset, mida peaks teised samuti teadma?
        Kui ma teaks, siis ma ei tahaks udikaz´ilt rohkem ausust eriti selle eeluurimisvangla teema osas.

        Comment

        • macroTilt
          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
          • May 2010
          • 629

          #64
          Re: Pokkeriseminar eestis?

          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
          1) Andke aega, et need graafikud ja coach ise siia jõuaksid.

          2) Don't shoot the messenger. Poku pakkus idee välja, pole vaja temaga piike murda, et kas coach on pädev.

          Kui ma Poku oleks, siis oleks 90% mu heasoovlikust entusiasmist kadunud ja suure tõenäosusega tahaks kõik kahtlejad perse saata.
          mu esimene +1 postitus.

          tra, ausalt, mis vttu teil seal eestis toimub??? ongi nii, et l66te igamehe risti, ennem kui tegudeks on lainud??? paljud teist elus yldse midagi korraldanud on? korraldustoimkonnas olnud? paljud teist teavad yldse, mis asi on yks seminar, ilma et selleks google abi peaks kasutama??? tra, ma lahen tilti siin foorumis vahest.

          ehk siis, tuli mees metsast, kes ytles, et tunneb kedagi, kes on tegija.
          tyyp ei tahtnud teilt JAH s6na registreerumiseks, ei tahtnud teie $$$.
          k6ik mis ta soovis oli m6tteid vahetada! kuskilt peab alustama, eks ole.

          asdgsdgsdgsdghsdhsfdh
          adfshsdhsfdhsfhdshsdh
          asdhsdhsdhsdhsdhsdhsd



          *kuna Poku paistab samuti hispaanias elavat, siis igaks juhuks mainin, et meil ei ole yksteisega vahimatki kontakti/tutvust.
          *annaks jumal mulle m6istust, et ma siin teemas enam suud lahti ei teeks!

          gl!

          Comment

          • Poku
            Bännitud
            • Mar 2010
            • 295

            #65
            Re: Pokkeriseminar eestis?

            Hey, see mees metsast juhtus olevat lihtlabane kriminaal ja seega see teema seminari tasemel enam kindlasti ei laiene, ei tunne ise enam et suudaksin usaldusväärset asja teha ja veelvähem teised tegelased seda tunnevad. Vb mingeid infokilde veel minukohta tuleb. Tulen korra eestisse et enda karistus vastu võtta ja thats it, loodan elu korda lõpuks saada ja mineviku patud unustada.

            Comment

            • macroTilt
              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
              • May 2010
              • 629

              #66
              Re: Pokkeriseminar eestis?

              tore, gl! kunagi pole hilja, et hakata 6igeid otsuseid vastu v6tma!
              aga minu postitus raakis anyway yldisest suhtumisest, seega all good.

              <out of this topic foreverrr>

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #67
                Re: Pokkeriseminar eestis?

                ma polnud üheski tema teemas enne sõna võtnud.
                tunnen udikaz-t irl ja usun tema juttu. tal pole teadaolevalt ühtki motivatsiooni teema autorit niisama maha teha.
                seminaridest olen palju osa võtnud ja meenub, et viimasel kursusel sai ka ühte aidatud korraldatud.
                Last edited by vsiu100; 03.09.10, 16:00.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #68
                  Re: Pokkeriseminar eestis?

                  Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                  mu esimene +1 postitus.

                  tra, ausalt, mis vttu teil seal eestis toimub??? ongi nii, et l66te igamehe risti, ennem kui tegudeks on lainud??? paljud teist elus yldse midagi korraldanud on? korraldustoimkonnas olnud? paljud teist teavad yldse, mis asi on yks seminar, ilma et selleks google abi peaks kasutama??? tra, ma lahen tilti siin foorumis vahest.

                  ehk siis, tuli mees metsast, kes ytles, et tunneb kedagi, kes on tegija.
                  tyyp ei tahtnud teilt JAH s6na registreerumiseks, ei tahtnud teie $$$.
                  k6ik mis ta soovis oli m6tteid vahetada! kuskilt peab alustama, eks ole.

                  asdgsdgsdgsdghsdhsfdh
                  adfshsdhsfdhsfhdshsdh
                  asdhsdhsdhsdhsdhsdhsd



                  *kuna Poku paistab samuti hispaanias elavat, siis igaks juhuks mainin, et meil ei ole yksteisega vahimatki kontakti/tutvust.
                  *annaks jumal mulle m6istust, et ma siin teemas enam suud lahti ei teeks!

                  gl!
                  Mismõttes mis Eestis viga on? Iga normaalne foorum toimib niimoodi, ükskõik kus see asub. 2+2 's oleks selle aja peale juba tõenäoliselt bänni saanud.

                  Kui sa teed coaching teema ja väidad, et sa oled see ja see, kuid ei tõesta seda, siis ongi kõigil õigus niikaua kahelda kuni tõestad, täiesti standard käitumine, sest mõni vähemkogenud pokkerimängija-foorumikasutaja võib ilma tõenditeta tõepähe võtta ja see avab teed lihtsaks pettuseks.

                  Üks huvitav teema sulle lugeda: http://forumserver.twoplustwo.com/29...-stake-858458/

                  Cliffnotes: Ben Grundy postitas oma blogisse, et otsib inimesi kes teda nosebleedi stakeks ja väga tuntud high-stakes mängijad (nt. jungleman12) sügavalt kahtlevad ta graafiku tõelisuses, kus ta 300K käega ~ 8M$ võitnud.

                  Mu point on selles, et kahtlemises ei ole midagi halba kui keegi üritab mingi asjaga raha teenida. Kui inimene tõestab ära, et tõesti asi on õige, siis ei ole sellest ju midagi halba antud inimesele kelles kaheldi, pigem head - suureneb usaldus tema vastu. Aga kui ei kahelda, siis sellel võivad halvad tagajärjed olla.

                  Edit: lugesin just Pokerflati teemat ja tundub, et seekord kahtlejatele 1 punkt kirja :)
                  Last edited by Codecci; 03.09.10, 18:20.

                  Comment

                  • macroTilt
                    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                    • May 2010
                    • 629

                    #69
                    Re: Pokkeriseminar eestis?

                    kahtlemisel ja kahtlemisel on suur vahe sees.
                    kui kahelda liialt agressiivselt, siis toob see pigem negatiivse tulemuse kui positiivse, long runis. duno, just my opinion.
                    anyway, codecci, olen su postitusega n6us, et eriti sellisel tegevusalal nagu seda on POKKER, tuleb ennem mitu head korda m66ta ja alles siis, ehk l6igata.
                    rahad on siin mangus yle keskmise suured/vaga suured yldjuhul. yep, ettevaatust!
                    samas, igasuguse diskussiooni aluseks meeldib mulle v6tta uskumine, et paris lollikestega siin mangus/foorumis tegu pole, seega... avameelne arutelu tuleb alati kasuks.

                    ja codecci, nyyd aga FYP (minu versioon), sest ma avasin selle lingi lolli peaga ja olen sinna saidile jaanud nyydseks juba 30 minutiks. samas olen alles 8 lehekyljel :)
                    kuna on aga reede ja mul on plaanis pidu teha/valja minna, siis heaga anna teada, kus lehekyljel t6eliseks actioniks laheb/black secrets reviiiiled :D

                    seega jah. kahelge mehed! aga arge laske paranoial samuti v6imust v6tta. usun, et 90% mangumehi on ikka ausad. hehe, hullumeelne optimism :)

                    head reede 6htut ja GL!
                    Last edited by macroTilt; 03.09.10, 18:50.

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #70
                      Re: Pokkeriseminar eestis?

                      scam discussion is coming

                      Comment

                      • macroTilt
                        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                        • May 2010
                        • 629

                        #71
                        Re: Pokkeriseminar eestis?

                        Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                        scam discussion is coming
                        kle, kui see 1 lauseline tarkpea mangimine oli "kogu mu postituse peale" kommentaariks, siis GTFO. ei ole m6tet ajada asja segasemaks kui see on kaesoleval hetkel. ja yleyldse, need 1 lauselised kommid yldiselt ei huvita kedagi, ei siin, ei mujal foorumites. isegi, kui seal t6tt 6eldakse, trust me

                        vabandan ette, kui see oli vastuseks mu kysimusele, et mis juhtub seal BenGrundi teemas!


                        anyway, im out for disco. sure story. NOW! adios :)

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #72
                          Re: Pokkeriseminar eestis?

                          Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                          kle, kui see 1 lauseline tarkpea mangimine oli "kogu mu postituse peale" kommentaariks, siis GTFO. ei ole m6tet ajada asja segasemaks kui see on kaesoleval hetkel. ja yleyldse, need 1 lauselised kommid yldiselt ei huvita kedagi, ei siin, ei mujal foorumites. isegi, kui seal t6tt 6eldakse, trust me

                          vabandan ette, kui see oli vastuseks mu kysimusele, et mis juhtub seal BenGrundi teemas!


                          anyway, im out for disco. sure story. NOW! adios :)
                          ega sinu see komentaar vajalikum ei olnud.
                          GTFO!

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #73
                            Re: Pokkeriseminar eestis?

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            ega sinu see komentaar vajalikum ei olnud.
                            GTFO!
                            Vajalikum kui sinu oma.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #74
                              Re: Pokkeriseminar eestis?

                              uudistaja ära pabla, ma üritasin lihtsalt teemat kokku võtta sellega, toetudes kõigele sellele, mis sorti infot ma foorumist varem olen leidnud seoses poku ja tema tegemistega. nii et ole rahulik!

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #75
                                Re: Pokkeriseminar eestis?

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                ega sinu see komentaar vajalikum ei olnud.
                                GTFO!
                                +1 ja õpi kirjutama

                                Comment

                                Working...