Re: Pokkeriseminar eestis?
Hmm, väga huvitavad faktid. Alles ju poku pakkus coachingut mõned kuud tagasi pokkerikooli foorumis väites, et biidib NL50 vägagi hästi ja nüüd selgub, et on NL5-NL10 BE. Graafikuid muidugi ei näidatud, kuna väitis, et grindimine käib cake pokkeritoas ja ükski lehekülg seda ei tracki. Muidugi ta müüs veel mingisuguseid tõlgitud artikkleid oma blogis.
Mina vist olin ainus, kes üritas pokut seal foorumis kaitsta, et andke inimesele aega tõestamiseks, aga graafikuid ei ilmunud ja ka Kajamees üritas temaga ühendust võtta mõninga küsimuse näol, mille peale kodanik poku lihtsalt offlinesse kadus. Tõesti kummaline...rohekm ausut, herr poku ja miks selline varjamine? Näita graafikuid, räägi lähemalt oma coachist ja saad inimese usalduse. Mingisugune umbkaudne jutt pigem tekitab tõesti inimestes kahtlusi ja Eesti pokkerikogukond on kindlasti palju pettusi näinud. Niiet, no offence, aga ole lihtsalt inimestega aus, kui nad pärivad midagi. GL edaspidi!
Algselt postitas udikaz
Vaata postitust
Mina vist olin ainus, kes üritas pokut seal foorumis kaitsta, et andke inimesele aega tõestamiseks, aga graafikuid ei ilmunud ja ka Kajamees üritas temaga ühendust võtta mõninga küsimuse näol, mille peale kodanik poku lihtsalt offlinesse kadus. Tõesti kummaline...rohekm ausut, herr poku ja miks selline varjamine? Näita graafikuid, räägi lähemalt oma coachist ja saad inimese usalduse. Mingisugune umbkaudne jutt pigem tekitab tõesti inimestes kahtlusi ja Eesti pokkerikogukond on kindlasti palju pettusi näinud. Niiet, no offence, aga ole lihtsalt inimestega aus, kui nad pärivad midagi. GL edaspidi!
Comment