Pokkeriseminar eestis?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #16
    Re: Pokkeriseminar eestis?

    Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    Nende kontodega on mainitud isik mänginud coachimisvideotes....






    Mis su postituse eesmärk on?
    Üritad iga hinna eest mingil põhjusel seda ideed maha teha? Kui nii siis ütle seda mis on põhjuseks, või sa tõesti usud et kellegil on abi aasta tagasi kasutatud kontodest kus pole mingit samplet isegi, vaid 3k-30k mängitud käsi.

    Sinult kui siiamaani aruka mulje jätnud inimeselt ootaksin natukene põhjalikumat seletust, kui midagi on vastu, sest selge on see, need graafikud ei anna mingit infot ja on täiesti kasutud.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #17
      Re: Pokkeriseminar eestis?

      Poku, inimestel ongi vaja graafkuid, mis annaksid infot ja oleksid kasulikud. Lisaks ei ole 02.09.2010 lõppev graph just aasta tagasi kasutatud konto

      Comment

      • Poku
        Bännitud
        • Mar 2010
        • 295

        #18
        Re: Pokkeriseminar eestis?

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Poku, inimestel ongi vaja graafkuid, mis annaksid infot ja oleksid kasulikud. Lisaks ei ole 02.09.2010 just aasta tagasi kasutatud konto
        Jah, see on ka ainuke graafik, mis on nüüd kasutatud. Ma juba ennist ütlesin, et hiljem inimene ise tuleb ja vastab küsimustele, pole mõtet mingeid igivanu asju välja otsida kus sample 10k on ja sellejärgi otsustama hakata

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #19
          Re: Pokkeriseminar eestis?

          Algselt postitas Poku Vaata postitust
          Mis su postituse eesmärk on?
          Üritad iga hinna eest mingil põhjusel seda ideed maha teha?
          Mulle kui erapooletule kõrvaltvaatajale tundus krayzie post väga asjalik - eespool ju küsiti graafikuid ja tema need ka postitas, mida teadis TwiceT videote kaudu!

          Poku fänn

          Comment

          • makz
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 428

            #20
            Re: Pokkeriseminar eestis?

            Mulle kui erapooletule kõrvaltvaatajale tundub, et võiks siiski coachi enda posti ära oodata, mitte oma ärapanemisvajadusi siin rahuldada. Ei tasu ikka karu nahka jagada ennem kui karu lastud pole eksole.
            Ja minu meelest on see teema tehtud ikka ülla eesmärgiga teisi inimesi aidata.
            Last edited by makz; 02.09.10, 15:03.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #21
              Re: Pokkeriseminar eestis?

              Algselt postitas makz Vaata postitust
              Mulle kui erapooletule kõrvaltvaatajale tundub, et võiks siiski coachi enda posti ära oodata, mitte oma ärapanemisvajadusi siin rahuldada. Ei tasu ikka karu nahka jagada ennem kui karu lastud pole eksole.
              Ja minu meelest on see teema tehtud ikka ülla eesmärgiga teisi inimesi aidata.
              +1

              Eestlastele omane tuimad skeptikud.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #22
                Re: Pokkeriseminar eestis?

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                +1

                Eestlastele omane tuimad skeptikud.
                Mis te ajate mehed? Keegi pole ju midagi negatiivset öelnud! Selles on asi ikka. Pealekauba on graafikute järgi ju mees plussis. Loomulikult igasugused täiendavad graafikud teretulnud, aga mis selles halba on, et videote järgi teadaolevad PTRi omad siia visati? Igati tore kui keegi tegija sellise asja korraldab.

                Reaalsus on selline - skeptiline võib homse ilma suhtes olla.

                Comment

                • krayzie
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 706

                  #23
                  Re: Pokkeriseminar eestis?

                  Vastan ausalt - eesmärgid puuduvad. Kasutasin seda infot mida veebist leidsin. Kui selgub et tüüp on viimase aasta jooksul võimsa arenguhüppe teinud ja mänginud suuremalt jaolt kusagil non-ptr saitidel siis ei oleks selles midagi üllatavat. Lihtsalt hetkel pole sõltumatuid andmeid selle tõendamiseks.

                  Isiklikult soovitaksin teistele foorumi kasutajatele esmalt kainelt mõelda enne kui kuhugi raha hakkate kandma.....

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #24
                    Re: Pokkeriseminar eestis?

                    Ei kindlasti ei kannaks kuhugi rahasid ennem kui täielik ülevaade inimese tulemustest oleks, aga alguses tundus nagu tehakse maha puuduliku informatsiooni põhjal.

                    Comment

                    • miksnii
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 580

                      #25
                      Re: Pokkeriseminar eestis?

                      Algselt postitas erplander Vaata postitust
                      Miks mitte ei võiks teha siis juba mingit Pokkeriprod.com talvepäevade-laadset üritust, mis kestaks 2-3 päeva, päeval oleks seminarid, õhtul turniirid, saunad jms.

                      Väga meeldib endale selline mõte. Ja ei peaks olema ainult 1 see väljamaa tüüp vaid ka omad tegijad võixid rääkida kogemustest ja jagada viimaseid ideid.

                      Comment

                      • Poku
                        Bännitud
                        • Mar 2010
                        • 295

                        #26
                        Re: Pokkeriseminar eestis?

                        Rahasid ei pea kuhugile kandma, kui saab ideest asja, siis käiks arveldamine vast ikka kohapeal, et vältida mingeid scammimis kahtlusi.

                        Comment

                        • Kosmonaut
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 584

                          #27
                          Re: Pokkeriseminar eestis?

                          Olen ka pokerstrategy kasutaja ja oleksin kindlasti huvitatud asjast.

                          Need graafikud võivad olla tema mingite kontode omad aga tüüp on juba mänginud päris kaua ja kõvasti aega pannud sinna alla. pokerstrategys on ka tema videod, kus on aru saada , et jagab matsu (need ei ole aga kättesaadavad, kui ei ole piisavalt punkte PSis).

                          Igaljuhul kahelda tema oskustes ei tasu.

                          Palju erinevaid formaate oskab ta seepärast, et usub, et iga uue formaadi korralik õppimine toob kasu ka teiste pokkeritüüpide jaoks.

                          Ise oleks huvitatud NLHE cashist.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Pokkeriseminar eestis?

                            Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                            Olen ka pokerstrategy kasutaja ja oleksin kindlasti huvitatud asjast.

                            Need graafikud võivad olla tema mingite kontode omad aga tüüp on juba mänginud päris kaua ja kõvasti aega pannud sinna alla. pokerstrategys on ka tema videod, kus on aru saada , et jagab matsu (need ei ole aga kättesaadavad, kui ei ole piisavalt punkte PSis).

                            Igaljuhul kahelda tema oskustes ei tasu.

                            Palju erinevaid formaate oskab ta seepärast, et usub, et iga uue formaadi korralik õppimine toob kasu ka teiste pokkeritüüpide jaoks.

                            Ise oleks huvitatud NLHE cashist.
                            Paljud FR 200NL mängijad on mänginud aastaid, mitmeid aastaid ja jagavad ka matsu, et elatuda rakebackist. See ei tähenda, et nad head on.

                            Comment

                            • oksesteak
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 42

                              #29
                              Re: Pokkeriseminar eestis?

                              suurele auditooriumile mõeldud pokkeriseminar on pointless anyways.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: Pokkeriseminar eestis?

                                Algselt postitas oksesteak Vaata postitust
                                suurele auditooriumile mõeldud pokkeriseminar on pointless anyways.
                                Oleneb, mis oskustega inimesed seal on. Kui täiesti algajad, kes teavad reegleid aga ei ole sügavamale läinud siis on seminar täiesti mõeldav. Räägid ära põhitõed - fundamentaalteoreem, kust raha tuleb, kuhu raha läheb, oddsid, miks miski kaart on hea, miks siseneda tõstega, miks agressioon vajalik, miks positsioon tähtis jne jne.

                                Aga sügavama skilliga vendadele tundub tõesti mõttetu üritus.

                                Comment

                                Working...