Hey!
Lugu siis selline, et tulen koos hea sõbraga talvel nädalaks-kaheks Eestisse puhkama, enne kui Miamisse läheme.
Sõber on juhtumisi väga kõrgtasemel coach, seega oli idee, et võiks teha Eestis ühe nädalase seminari pokkeri teemal.
Tegingi teema, et uurida:
1) Kas on huvilisi üldse
2) Kui palju huvilisi on/mis oleks hinnaks
3) Mis limiidid ette võtta
Idee on kas kuskil arvuti klassis või seminari ruumis 10-20 inimest ja siis nädal aega õhtuti iga päev 2-3 tundi.
Inimesst endast siis:
TwiceT, pokerstrategy kasutajad kindlasti teavad teda.
http://www.pokerstrategy.com/forum/t...threadid=66407
Lühidalt ise mängib:
NL Holdem kuni NL2k: hu, sh, fr.
PLO kuni NL2k: hu, sh.
FL (eriti HU) up to 10/20
razz, stud, horse, badugi: micros
hu sng up to ~ 500$
mtt up to ~ 500$
any sort of funny game like crazy pineapple in homegames
live cash game and mtt up to 5k (higher just with staking atm)
Coachib:
nlhe hu/sh/fr up to 600
plo hu/sh/fr up to 600
hu sng up to 500
mtt (hu, sh, fr) up to 500
Ja ta enda blogi:
http://www.pokerstrategy.com/forum/t...tuser=0&page=1
Igaljuhul tegu on väga kõrgtasemel mängijaga ja väga hea coachiga, lugedes ta teemat näete et inimesed on rahul.
Ootaks nüüd natukene arutelu, esiteks kes oleksid huvitatud, kui saaks mingi 10-20 inimest kokku oleks ka hind suht mõistlik arvan (200-300$ ehk) ja teiseks mis limiiti jms.
Edit: Muidugi on ta kõikides nendes mängudes ka suur võitja (NL200 nt minu mäletamistmööda oli tal 10bb/100), et paljud coachid on ise be/kaotavad mängijad muidu.
Parimat
Lugu siis selline, et tulen koos hea sõbraga talvel nädalaks-kaheks Eestisse puhkama, enne kui Miamisse läheme.
Sõber on juhtumisi väga kõrgtasemel coach, seega oli idee, et võiks teha Eestis ühe nädalase seminari pokkeri teemal.
Tegingi teema, et uurida:
1) Kas on huvilisi üldse
2) Kui palju huvilisi on/mis oleks hinnaks
3) Mis limiidid ette võtta
Idee on kas kuskil arvuti klassis või seminari ruumis 10-20 inimest ja siis nädal aega õhtuti iga päev 2-3 tundi.
Inimesst endast siis:
TwiceT, pokerstrategy kasutajad kindlasti teavad teda.
http://www.pokerstrategy.com/forum/t...threadid=66407
Lühidalt ise mängib:
NL Holdem kuni NL2k: hu, sh, fr.
PLO kuni NL2k: hu, sh.
FL (eriti HU) up to 10/20
razz, stud, horse, badugi: micros
hu sng up to ~ 500$
mtt up to ~ 500$
any sort of funny game like crazy pineapple in homegames
live cash game and mtt up to 5k (higher just with staking atm)
Coachib:
nlhe hu/sh/fr up to 600
plo hu/sh/fr up to 600
hu sng up to 500
mtt (hu, sh, fr) up to 500
Ja ta enda blogi:
http://www.pokerstrategy.com/forum/t...tuser=0&page=1
Igaljuhul tegu on väga kõrgtasemel mängijaga ja väga hea coachiga, lugedes ta teemat näete et inimesed on rahul.
Ootaks nüüd natukene arutelu, esiteks kes oleksid huvitatud, kui saaks mingi 10-20 inimest kokku oleks ka hind suht mõistlik arvan (200-300$ ehk) ja teiseks mis limiiti jms.
Edit: Muidugi on ta kõikides nendes mängudes ka suur võitja (NL200 nt minu mäletamistmööda oli tal 10bb/100), et paljud coachid on ise be/kaotavad mängijad muidu.
Parimat


Me võime selle nädala ka niisama laaberdada, pakun praegu mõistliku hinnaga huvilistele hea arenemisvõimalusi. Ta kindlasti on pädev ka suuremat seltskonda korraga õpetama ja ka kindlasti ideid kuidas seda hästi teha.


Comment