Pokkeriseminar eestis?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #46
    Re: Pokkeriseminar eestis?




    1 graaph kus ta tõi variatsiooni näite lihtsalt:


    Mingi suvaline graph selle kuu esimesel päeval, FL HU vist oli


    Need siis kõik viimasest kuust mis leidsin (va ptr of course).
    Hetkel teda kätte ei saa, hiljem küsin mingi korraliku graphi, arvan et life time ei saada, aga vast eelmise kuu/paari kuu oma on nõus saatma.

    Edit: mingi jama, pilte ei loe välja
    Last edited by Poku; 03.09.10, 13:19.

    Comment

    • Poku
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 295

      #47
      Re: Pokkeriseminar eestis?

      FL HU jälle
      Last edited by Poku; 03.09.10, 13:21.

      Comment

      • Poku
        Bännitud
        • Mar 2010
        • 295

        #48
        Re: Pokkeriseminar eestis?



        eraldi postidena toimis :P

        edit: mingit samplet muidugi pole, aga hetkel ma rohkem ei leidnud, kui saan õhtul kontakti, vaatan ja küsin ja juhatan ta siia ikkagi. Vaatab ehk tõuseb huvi siiski.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #49
          Re: Pokkeriseminar eestis?

          Nagu näha soovid korraldada Eestis pokkeri konverentsi ning tulete kahekesi siia.. hmm mul tekkis sellega seoses ainult kaks küsimust. Kas selle nimel seminari nimel võtad riski lennata otse eeluurimise vanglasse? Kui teada saadakse, et sa Eestis oled siis on sul siin ennast suhteliselt raske varjata(võrreldes hispaaniaga). Eesti ei ole nii suur riik kui on seda Hispaania. Teine küsimus oleks, et kui see TwiceT nii hea coach on ja sul nii hea sõber, siis miks madistad sa NL5-NL10 break even? See tundub natukene kummalisena minu meelest. Korraliku seminari vastu ei ole minul isiklikult midagi, vb võtaks isegi osa kui asi ennast ära tasub.

          gl ja rohkem ausust paluks.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #50
            Re: Pokkeriseminar eestis?

            Ei saa viimase postituse osadest asjadest aru.
            Mis mõttes eeluurimise alla?Sa räägid nagu vend oleks tagaotsitav vms :D
            Ma ei jaga praegu ültse välja mis toimub...

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #51
              Re: Pokkeriseminar eestis?

              Comment

              • Poku
                Bännitud
                • Mar 2010
                • 295

                #52
                Re: Pokkeriseminar eestis?

                ok, teema jääb ära kuna siin üks isik tõi välja mõned asjad minukohta, mis kindlasti mu usaldusväärsust ei tõsta, seega vabandan kõigi ees, on jah mul probleeme eesti riigis, aga suhtlen hetkel vabalt ametivõimudega ja lõpuks võtan ka enda karistused vastu, see ka üks põhjus miks eestisse talvel tulen.

                Case nüüd tõesti closed, tõesti oli plaan teha normaalne asi, aga minu usaldusväärsus kindlasti 0 hetkel.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #53
                  Re: Pokkeriseminar eestis?

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Ei saa viimase postituse osadest asjadest aru.
                  Mis mõttes eeluurimise alla?Sa räägid nagu vend oleks tagaotsitav vms :D
                  Ma ei jaga praegu ültse välja mis toimub...
                  Tõesti huvitav, et mida see tähendama peaks.

                  üldse mitte ültse.

                  Comment

                  • kaardimaja
                    FPP Pro
                    • May 2010
                    • 281

                    #54
                    Re: Pokkeriseminar eestis?

                    on siis vaja teise inimese eraelu foorumi postitada?

                    E: mina võtaks kindlasti osa, kui see Tartus toimuks ja vähem maksaks:D (niiet nl10 vennad jõuaksid ka maksta)

                    Comment

                    • Poku
                      Bännitud
                      • Mar 2010
                      • 295

                      #55
                      Re: Pokkeriseminar eestis?

                      Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                      on siis vaja teise inimese eraelu foorumi postitada?
                      Ise-enesest ma saan täiesti aru miks - kui teada natukene seda, siis v tõesti mu usaldusväärsus pole sugugi kindel enam, et las olla, mul on probleeme tõesti, mida vaikselt ka lahendada püüan

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #56
                        Re: Pokkeriseminar eestis?

                        Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                        on siis vaja teise inimese eraelu foorumi postitada?

                        midagi konkreetset pole välja toodud ja eraelu postitamine on omal kohal, kuid sobiks pigem sinna teemasse, kus foorumiliikmed Hispaaniasse kolima hakkavad. sest neid inimesi puudutab see külg otseselt.
                        Mida rohkem infot inimeste kohta, kellega koos ühe katuse all elama hakatakse seda parem.

                        Comment

                        • Poku
                          Bännitud
                          • Mar 2010
                          • 295

                          #57
                          Re: Pokkeriseminar eestis?

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          midagi konkreetset pole välja toodud ja eraelu postitamine on omal kohal, kuid sobiks pigem sinna teemasse, kus foorumiliikmed Hispaaniasse kolima hakkavad. sest neid inimesi puudutab see külg otseselt.
                          Räägin neile ise otseselt ära kõik mis mind puudutab ja vajadusel las küsivad ka udikazelt üle kas on nii, midagi varjama ei hakka, aga avalikult seda küll lahata ei soovi, kuna tahan oma elu korda saada

                          Comment

                          • kaardimaja
                            FPP Pro
                            • May 2010
                            • 281

                            #58
                            Re: Pokkeriseminar eestis?

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            midagi konkreetset pole välja toodud ja eraelu postitamine on omal kohal, kuid sobiks pigem sinna teemasse, kus foorumiliikmed Hispaaniasse kolima hakkavad. sest neid inimesi puudutab see külg otseselt.
                            Mida rohkem infot inimeste kohta, kellega koos ühe katuse all elama hakatakse seda parem.
                            Kui ta mendis mingi mõrvaga oleks, siis ma saaks aru, et peab foorumis hoiatama, aga kui mingi väiksem kuritegu minevikus... siis võiks see jääda ikka tema otsustada, kellele ta räägib
                            IMO lihtsalt:D

                            Comment

                            • miksnii
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 580

                              #59
                              Re: Pokkeriseminar eestis?

                              Endale meeldiks ikkagi rohkem selline pokkerporde talvepäevade idee, kus võix see TwiceT mingisuguse väikese seminari teha + siis eesti enda omad. Ja kuna pärast suveturnat plegi olnud vähemalt pokkeriprode "kokkutulekut" siis oleks hea kui midagi toimuks ju.

                              Ja sellest miks Poku BE vms on võib teha päevikust lugeda.

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #60
                                Re: Pokkeriseminar eestis?

                                Kui alguses oli isegi üsna suur huvi mul üritusest osa võtta, siis praeguseks on emotsioonid rohkem kui negatiivsed. Mis kuradi reklaam see üritusele on, ainuke mida näha on mingid ülihädised graafikud ja siis udikaz postid (siin ja pokerflat teemas) olid ikka täpselt naelapea pihta. Väha hea et postitasid, inimestel on õigus teada, kellega neil tegemist on. No offence, aga sellise taustaga isikutega ei taha küll midagi tegemist teha.

                                Comment

                                Working...