Re: Pokkeriseminar eestis?
Mis su postituse eesmärk on?
Üritad iga hinna eest mingil põhjusel seda ideed maha teha? Kui nii siis ütle seda mis on põhjuseks, või sa tõesti usud et kellegil on abi aasta tagasi kasutatud kontodest kus pole mingit samplet isegi, vaid 3k-30k mängitud käsi.
Sinult kui siiamaani aruka mulje jätnud inimeselt ootaksin natukene põhjalikumat seletust, kui midagi on vastu, sest selge on see, need graafikud ei anna mingit infot ja on täiesti kasutud.
Algselt postitas krayzie
Vaata postitust
Üritad iga hinna eest mingil põhjusel seda ideed maha teha? Kui nii siis ütle seda mis on põhjuseks, või sa tõesti usud et kellegil on abi aasta tagasi kasutatud kontodest kus pole mingit samplet isegi, vaid 3k-30k mängitud käsi.
Sinult kui siiamaani aruka mulje jätnud inimeselt ootaksin natukene põhjalikumat seletust, kui midagi on vastu, sest selge on see, need graafikud ei anna mingit infot ja on täiesti kasutud.



Poku fänn
Comment