Pokerflat

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #31
    Re: Pokerflat

    haha, hea teema.
    minge muidugi, mis seal ikka 2x m6elda. pean silmas siis neid, kel pole t66d/kooli/muid olulisi kohustusi. keel on samuti lihtne, kuid jah... seda tuleb ikka 6ppida.
    aga too "tsykkel", haha, ma usun samuti, et sul saab seal raske "grindida" olema :D

    miski nl50 mees v6ib rahumeeli homme pileti osta. elu on odav siin. kohati odavam kui eestis (mis ma olen kuulnud teie hindade kohta). 2 cents.

    REALITY: 80% inimesi elab sissetulekuga 1000 euri per kuu (POPULATION 40 MILJONIT)

    gl!
    Last edited by macroTilt; 02.09.10, 14:16.

    Comment

    • Poku
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 295

      #32
      Re: Pokerflat

      Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
      haha, hea teema.
      minge muidugi, mis seal ikka 2x m6elda. pean silmas siis neid, kel pole t66d/kooli/muid olulisi kohustusi. keel on samuti lihtne, kuid jah... seda tuleb ikka 6ppida.
      aga too "tsykkel", haha, ma usun samuti, et sul saab seal raske "grindida" olema :D

      miski nl50 mees v6ib rahumeeli homme pileti osta. elu on odav siin. kohati odavam kui eestis (mis ma olen kuulnud teie hindade kohta). 2 cents.

      gl!
      Mida barcelona mees teab lõunaranniku eluolu kohta, sa külmeta enda põhjapoolusel edasi:D

      Ei tnx, elu on odav ja NL50 biitimisega saab siin ballalt elada küll.

      küsiks, kas on võimalik teile talvel külla tulla? praegu eestis liiga palju asju, muidu tuleks insta sinna. aga umbes 2 aasta pärast peaks vaba aega olema küll.
      Las me algul saame seltskonna kokku ja mingi villa üüritud jne, ma ei tea ju veel kes tulevadki, et teiste eest rääkida ei saa, aga minul ei oleks sellevastu midagi

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #33
        Re: Pokerflat

        Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
        haha, hea teema.
        minge muidugi, mis seal ikka 2x m6elda. pean silmas siis neid, kel pole t66d/kooli/muid olulisi kohustusi. keel on samuti lihtne, kuid jah... seda tuleb ikka 6ppida.
        Keel lihtne - don't think so, eestlaste jaoks ikkagi totaalselt võõras keel.

        Ise just keele pärast jätan automaatselt välja sellised riigid nagu Hispaania (jm Euroopa riigid, kus inimesed on totaalselt umbkeelsed).

        Aga kaalun taas kolimist mõnda ingliskeelsesse riiki (umbes aasta pärast), kõige tõenäolisemalt ikkagi UK-sse, kuigi Malta poleks ka välistatud.

        Comment

        • Poku
          Bännitud
          • Mar 2010
          • 295

          #34
          Re: Pokerflat

          Algselt postitas erplander Vaata postitust
          Keel lihtne - don't think so, eestlaste jaoks ikkagi totaalselt võõras keel.

          Ise just keele pärast jätan automaatselt välja sellised riigid nagu Hispaania (jm Euroopa riigid, kus inimesed on totaalselt umbkeelsed).

          Aga kaalun taas kolimist mõnda ingliskeelsesse riiki (umbes aasta pärast), kõige tõenäolisemalt ikkagi UK-sse, kuigi Malta poleks ka välistatud.

          Costa del Sol piirkond on enamjaolt ingliskeelne, kuna siin suur suur osa elanike on inglasi + turistipiirkond + gib on ligidal, mis on inglise koloonia. Mina saan siin vabalt hakkama ainult inglisekeelega

          Comment

          • erplander
            ekrelander
            • Oct 2008
            • 1029

            #35
            Re: Pokerflat

            Algselt postitas Poku Vaata postitust
            Costa del Sol piirkond on enamjaolt ingliskeelne, kuna siin suur suur osa elanike on inglasi + turistipiirkond + gib on ligidal, mis on inglise koloonia. Mina saan siin vabalt hakkama ainult inglisekeelega
            Siis see piirkond võib isegi mõeldav olla. Ja Barcelonas ka ehk saaks hakkama inglise keelega mingil määral.

            Samas see turismipiirkond Tenerifel, kus kevadel sai käidud, oli peamiselt saksakeelne
            Last edited by erplander; 02.09.10, 15:00.

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #36
              Re: Pokerflat

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Jutuvendi ja +10 tüüpe on alati terve põõsatäis. Ajalugu on aga näidanud, et kirjuta ja paku palju tahad (vt Tai teemat), lõpuks istud oma mõisas ikka üksinda (vt mind). Eestlane lihtsalt ei julge.

              Tõenäoliselt oleks uuest aastast taas variant, kuid natuke tuleb kodus asjatada.
              Juba tükk aega tahtnud Taisse minna. Kui Hispaania trip läbi saab, siis järgmise aasta alguses (ca aprill/mai?) oleks tulija

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #37
                Re: Pokerflat

                niih üks koht ilmselt vabaneb, sest minu sõber hakkas huiama ja ütles, et ta ei teagi, kas ta viitsib tulla, seega mina ei hakkaks tema kohta kinni hoidma.

                Kui keegi tahab tulla, siis andku pokule märku!

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #38
                  Re: Pokerflat

                  Niih, lugesin selle topicu läbi ja oleks mõned omapoolsed märkused anda. Läksin kevadel samamoodi poku juurde hispaaniasse, suure huraaga nagu k2snakalle siin plaanib minna. Kõik tundus superlux ja ainult paki asjad ja sõida. Kohele jõudes oli kõik nii nagu peab, ainult, et 3 inimese asemel mis algul sai mulle öeldud, elas selles korteris kuhu läksime naisega ees juba 7 inimest. ehk siis 9 kokku. ok elame üle. möödus nädal. internet jamas nii mis koliseb, kuigi oli lubatud stabiilne internet. ma ei ajanud taga mingit ülimat kiirust, aga seal ei olnud võimalik isegi pokkeit mängida 5 min juuksul oli 3-4 katkestust, mängisin heads uppi sellel ajal ja no pljat kui pool stacki sees ja siis katkestus tuli siis oli ikka jama küll kui näed et sul nuts ja vastane liigub sisse aga sa ei saa mitte midagi teha ja foldib su käe. ok pidime saama parema neti kohe-kohe. saimegi nn püsiühenduse. aga selgus et see samasugune sitt ja pask. tuli teise nädala lõpp kui ma seal viibisin. siis ühel hetkel ei olnud enam elektrit majas. pesema pidi külma veega ja süüa teha üldse ei saanud. mõned päevad läksid mööda ning ilmus poolakast korteri omanik, kes kutsus kõik korteris elanud isikud kokku ja seletas lahti mis seal toimub. selgus, et poku oli seal elanud kuskil 3 kuud varem ja oli maksmata jätnud osa üürist ja ka komunaalarveid ei olnud tasunud, ning omanik soovis saada oma võlgasi tagasi + siis ühte kuud üüri ette et vältida elektrikatkestust uuesti(omanikul tekkis umbusaldus ilmselt). Sellega seoses pakkisime me naisega asjad ja läksime oma teed. Otsisime hotelli ja elasime seal ülejäänud aja kuni leidsime sõbraliku eesti pere kes meile soodsalt oma korteri ühe korruse rentis. vähemalt sain ma hotellides ja seal korteris korralikult mängida, katkestusi tuli nädalas vb korra, aga sai tööd teha korralikult. Kokkuvõta oli see, et plaanitud reisi maksumuse hind tõusis tänu hoteelidele ja seiklustele umbes 10 korda, aga sain samas targemaks, et ei tasu kõiki võõraid inimesi 100% usaldada. Samuti kui korteri üürist rääkida, siis poku ütles mulle et me peame tasuma kahe peale naisega 300 eurot kuu, selle sees kõik olemas korralik internet jne. ma olin sellega päris ja vastu ei vaielnud, kui ka selgus et seal majas elab kokku koos meiega 9 inimest ja omanik küsib kokku 600 eurot+komunaalid. ehk siis meie kahekesti naisega maksime pm poole sellest kõigest. Kuna enne sinnalendu oli tehtud diil mis tundus mulle sel hetkel vägagi mõistlik siis ma sellele vastu vaidlema ei hakanud. Kõrghooaja(mis on sealkandis juuli-august) lõppedes saab 2 toalise korteri ranna äärde odavamalt kui 500 eurot. Seal on kõik kallis ainult hooajal, muul ajal on seal elu üliodav. Hetkel midagi rohkemat korraga pähe ei raksata, aga kindlasti on asju mis hetkel kiiruga ei meenunud. Seega poisid kes suure huraaga sinna sõitma hakkavad, mõelge enne kaks-kolm korda, kui seda ikka teete. Kellelgi konkreetseid küsimusi lõune-hispaania elu ja olu kohta siis pm mulle. Olin seal üle 3 kuu ning sai ikka korralikku elukooli:)

                  gl kõigile

                  Comment

                  • Poku
                    Bännitud
                    • Mar 2010
                    • 295

                    #39
                    Re: Pokerflat

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    Niih, lugesin selle topicu läbi ja oleks mõned omapoolsed märkused anda. Läksin kevadel samamoodi poku juurde hispaaniasse, suure huraaga nagu k2snakalle siin plaanib minna. Kõik tundus superlux ja ainult paki asjad ja sõida. Kohele jõudes oli kõik nii nagu peab, ainult, et 3 inimese asemel mis algul sai mulle öeldud, elas selles korteris kuhu läksime naisega ees juba 7 inimest. ehk siis 9 kokku. ok elame üle. möödus nädal. internet jamas nii mis koliseb, kuigi oli lubatud stabiilne internet. ma ei ajanud taga mingit ülimat kiirust, aga seal ei olnud võimalik isegi pokkeit mängida 5 min juuksul oli 3-4 katkestust, mängisin heads uppi sellel ajal ja no pljat kui pool stacki sees ja siis katkestus tuli siis oli ikka jama küll kui näed et sul nuts ja vastane liigub sisse aga sa ei saa mitte midagi teha ja foldib su käe. ok pidime saama parema neti kohe-kohe. saimegi nn püsiühenduse. aga selgus et see samasugune sitt ja pask. tuli teise nädala lõpp kui ma seal viibisin. siis ühel hetkel ei olnud enam elektrit majas. pesema pidi külma veega ja süüa teha üldse ei saanud. mõned päevad läksid mööda ning ilmus poolakast korteri omanik, kes kutsus kõik korteris elanud isikud kokku ja seletas lahti mis seal toimub. selgus, et poku oli seal elanud kuskil 3 kuud varem ja oli maksmata jätnud osa üürist ja ka komunaalarveid ei olnud tasunud, ning omanik soovis saada oma võlgasi tagasi + siis ühte kuud üüri ette et vältida elektrikatkestust uuesti(omanikul tekkis umbusaldus ilmselt). Sellega seoses pakkisime me naisega asjad ja läksime oma teed. Otsisime hotelli ja elasime seal ülejäänud aja kuni leidsime sõbraliku eesti pere kes meile soodsalt oma korteri ühe korruse rentis. vähemalt sain ma hotellides ja seal korteris korralikult mängida, katkestusi tuli nädalas vb korra, aga sai tööd teha korralikult. Kokkuvõta oli see, et plaanitud reisi maksumuse hind tõusis tänu hoteelidele ja seiklustele umbes 10 korda, aga sain samas targemaks, et ei tasu kõiki võõraid inimesi 100% usaldada. Samuti kui korteri üürist rääkida, siis poku ütles mulle et me peame tasuma kahe peale naisega 300 eurot kuu, selle sees kõik olemas korralik internet jne. ma olin sellega päris ja vastu ei vaielnud, kui ka selgus et seal majas elab kokku koos meiega 9 inimest ja omanik küsib kokku 600 eurot+komunaalid. ehk siis meie kahekesti naisega maksime pm poole sellest kõigest. Kuna enne sinnalendu oli tehtud diil mis tundus mulle sel hetkel vägagi mõistlik siis ma sellele vastu vaidlema ei hakanud. Kõrghooaja(mis on sealkandis juuli-august) lõppedes saab 2 toalise korteri ranna äärde odavamalt kui 500 eurot. Seal on kõik kallis ainult hooajal, muul ajal on seal elu üliodav. Hetkel midagi rohkemat korraga pähe ei raksata, aga kindlasti on asju mis hetkel kiiruga ei meenunud. Seega poisid kes suure huraaga sinna sõitma hakkavad, mõelge enne kaks-kolm korda, kui seda ikka teete. Kellelgi konkreetseid küsimusi lõune-hispaania elu ja olu kohta siis pm mulle. Olin seal üle 3 kuu ning sai ikka korralikku elukooli:)

                    gl kõigile
                    Jah, aga jätsid paljud asjad mainimata, k2snakallega ja sm112 räägin ise need asjad selgelt läbi ja kui vaja siis küsivad ka sinult üle.
                    Ei vaidle vastu, et meil läksid seal asjad nihu ja sa tead ka et asjad päris nii polnud, nagu sa siin kirjutad, seal oli palju asju. nt andsime inimestele öömaja kuna neil polnud kuskil magada 2heks nädalaks (puualla ei saada ju) ja nad pidid selle eest maksma, jätsid selel tegemata, ühtekokku mind lasti seal korralikult üle mitme isiku poolt ja maksin enda tasukst ca ma ei tea mitme inimese üüri, mida pole tagasi saanud ega ei saagi nähtavasti ja siis ilmus välja mingi elektriarve ei te mis aega tagasi (mida ma polnud näinudki) ja nii see läks, ma ka ei jõudnud ca 5te inimest üleval pidada, endalgi rasked ajad. Sa tead samahästi kui mina, et üür oli mul makstud + ka kommunaalid mida ma teadsin, absoluutselt ei võta süüd endale.

                    Ja sinuees on mul tõesti häbi et nii läks. Aga sa tead - see polnud plaanitud.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #40
                      Re: Pokerflat

                      korteri ühe korruse rentis.
                      balla

                      Comment

                      • oksesteak
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 42

                        #41
                        Re: Pokerflat

                        lol

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: Pokerflat

                          Algselt postitas Poku Vaata postitust
                          Jah, aga jätsid paljud asjad mainimata, k2snakallega ja sm112 räägin ise need asjad selgelt läbi ja kui vaja siis küsivad ka sinult üle.
                          Ei vaidle vastu, et meil läksid seal asjad nihu ja sa tead ka et asjad päris nii polnud, nagu sa siin kirjutad, seal oli palju asju. nt andsime inimestele öömaja kuna neil polnud kuskil magada 2heks nädalaks (puualla ei saada ju) ja nad pidid selle eest maksma, jätsid selel tegemata, ühtekokku mind lasti seal korralikult üle mitme isiku poolt ja maksin enda tasukst ca ma ei tea mitme inimese üüri, mida pole tagasi saanud ega ei saagi nähtavasti ja siis ilmus välja mingi elektriarve ei te mis aega tagasi (mida ma polnud näinudki) ja nii see läks, ma ka ei jõudnud ca 5te inimest üleval pidada, endalgi rasked ajad. Sa tead samahästi kui mina, et üür oli mul makstud + ka kommunaalid mida ma teadsin, absoluutselt ei võta süüd endale.

                          Ja sinuees on mul tõesti häbi et nii läks. Aga sa tead - see polnud plaanitud.
                          Pärast säärast kammajaad tuled ettepanekuga panna üürirahad ühte kotti ja koos grindida? Kõrval teemas huiad oma seminariteemaga, kus annad hägust informatsiooni ning PTR andmetel sa ei suuda isegi 10NL biitida. WTF man?!?!

                          Ärge nüüd arvake, et me infot enda teada hoidsime. See info laekus meile alles täna hommikul, hoidsime pelgalt silma peal sellel teemal/kasutajal ning andsime teada ka suurtematele huvilistele võimalikest ohtudest. Kuna puudus vettpidavaid tõendeid siis ei saanud kohe nendega lagedale tulla.

                          PS! Härra Poku kas sa oma pärisnime tahaksid foorumis avalikustada, et kõik saaksid su patte googeldada??

                          EDIT: ja su vabandused on naeruväärselt halvad ja lapsikud; teisi puu alla ei saada aga ise oled nõus minema.

                          Comment

                          • macroTilt
                            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                            • May 2010
                            • 629

                            #43
                            Re: Pokerflat

                            udikazi komm on nagu pomm.
                            lol, ma j6udsin siia teemasse alles nyyd, parast seda kui olin kirjutanud "seminari" teemasse. well, ma ytleks nii, et eks elus juhtub hoopis hullemaid asju, seega "maailma
                            l6pp" tiitlit vast kaesolevale topicule ei tasu panna.
                            kuid omalt poolt ytlen, et kui on huvilisi, kes tahavad minna hispaaniasse, siis v6ite saata mulle kysimusi ja ma siis erapooletult vastan. kedagi enda vannituppa grindima ei taha, kellegi rahasid ei taha ega muud. lihtsalt vaba/aus info riigi kohta kus elan.

                            peace.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #44
                              Re: Pokerflat

                              Noh samas, kui inimesed nii väga grindima tahavad minna välismaale, siis nl50+ biitijad saavad ka koos ise ju organiseerida endale korterid, elamised jne. Tuleb lihtsalt korralikult eeltööd teha riigi kohta. Elavaks näiteks ju kloonike, spewy, taipu vms.


                              Draamat kui palju selles threadis

                              Comment

                              • EGERT
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1042

                                #45
                                Re: Pokerflat

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Noh samas, kui inimesed nii väga grindima tahavad minna välismaale, siis nl50+ biitijad saavad ka koos ise ju organiseerida endale korterid, elamised jne. Tuleb lihtsalt korralikult eeltööd teha riigi kohta. Elavaks näiteks ju kloonike, spewy, taipu vms.


                                Draamat kui palju selles threadis
                                Noh, eks ju tüüpilisel eestlasel, kes väga ettevõtlik ei ole, on ikka mugavam nii, kui keegi juba ees teab ja toetab.

                                Aga jah,
                                [x] Draama ITT

                                Comment

                                Working...