Pokerflat

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #46
    Re: Pokerflat

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Noh samas, kui inimesed nii väga grindima tahavad minna välismaale, siis nl50+ biitijad saavad ka koos ise ju organiseerida endale korterid, elamised jne. Tuleb lihtsalt korralikult eeltööd teha riigi kohta. Elavaks näiteks ju kloonike, spewy, taipu vms.


    Draamat kui palju selles threadis
    Pole see eeltöö ka nii oluline imo. Euroopas elamine peaks vähem üllatusi pakkuma ja enamus asju saab siiski alles kohapeal selgeks. Nagu öeldakse, siis elu õpetab. Eestis jõuab terve ülejäänud elu olla: naist, lapsi, koera ja valge aiaga maja taga ajada. Nagu siin mõningad kommenteerijad on öelnud, siis paari/mõne aasta pärast võib juba liigselt kohustusi olla ja hilja selliseks pulliks. Euroopast kuidagi koju saamine ei ole ka väga keeruline kui kõik peaks kapitaalselt perse minema. Endal peab piisavalt mõistust peas olema ja on kõik okei. Konkreetselt praegust teemat ei oska muidugi kommenteerida, eks igaüks teeb omad järeldused ise, aga üldiselt soovitaks kõigil, kel võimalik, selline kogemus omandada. Looda parimat, aga ole alati valmis halvimaks.

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #47
      Re: Pokerflat

      Välismaal pokkeri mängimine ei ole üldse nii lihtne kui kõrvalt vaadates tundub.
      Eestis oma kodus on ikka kordades mugavam, kuid elu tahab elamist.

      Kõigile, kes kuhugi minema hakkavad soovitaks korralikult raha varuda ja oma kulutusi mitte alahinnata. Nt Tai kohta arvatakse, et see on odav koht, kuid alla $1500 kuus siin küll elada ei kujutaks. Viimase 6 kuu keskmine $2.5k/kuu.

      Kui rahamured on lahendatud, siis on ka kõik teised mured koos sellega

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #48
        Re: Pokerflat

        Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
        Välismaal pokkeri mängimine ei ole üldse nii lihtne kui kõrvalt vaadates tundub.
        Eestis oma kodus on ikka kordades mugavam, kuid elu tahab elamist.

        Kõigile, kes kuhugi minema hakkavad soovitaks korralikult raha varuda ja oma kulutusi mitte alahinnata. Nt Tai kohta arvatakse, et see on odav koht, kuid alla $1500 kuus siin küll elada ei kujutaks. Viimase 6 kuu keskmine $2.5k/kuu.

        Kui rahamured on lahendatud, siis on ka kõik teised mured koos sellega
        Sa võiks 1000ga hakkama saada kui ei jooks nagu loom

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #49
          Re: Pokerflat

          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
          Sa võiks 1000ga hakkama saada kui ei jooks nagu loom

          Tais pidi jah alko kallis olema + ööklubid. Huvitav kas need mõjutavad välja käidud eelarve numbreid oluliselt?

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #50
            Re: Pokerflat

            Algselt postitas rrrr Vaata postitust
            Tais pidi jah alko kallis olema + ööklubid. Huvitav kas need mõjutavad välja käidud eelarve numbreid oluliselt?
            Korter + mootorratas/roller, bensiin, telefon - $385 (mul kulub hetkel täpselt nii vähe, sest jagan korterit sõbraga kesklinnast 20min kaugusel)
            Toit - vastavalt maitseelistustele $500-$1500
            Tai toitu süües madala/keskmise kvaliteediga restoranis 150-250 bahti eine, ~600 bahti päevas / $585 kuus. Western food on 2-3 korda kallim.

            Õhtu väljas keskmiselt ehk ~$100. 3-4x nädalas $1200-$1600/kuu

            Sellele lisaks meditsiin, shopping, kõrvaline reisimine, viisarunnid jms ettenägematud kulutused.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #51
              Re: Pokerflat

              Algselt postitas rrrr Vaata postitust
              Tais pidi jah alko kallis olema + ööklubid. Huvitav kas need mõjutavad välja käidud eelarve numbreid oluliselt?
              Ma ei ole sellega nõus, et kallis. Samas hinnaklassis, mis Eestis. Hetkel on küll baht tugev, nii et see teeb veits asju märkamatult kallimaks.

              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
              Toit - vastavalt maitseelistustele $500-$1500
              Tai toitu süües madala/keskmise kvaliteediga restoranis 150-250 bahti eine,
              Ma lihtsalt põhimõtte pärast ei raatsi tavaliselt tai toidu eest nii palju maksta, 30-60 bahti on enough. Taipasin just seda öeldes, et olen liigselt western foodi peale rõhunud ja viimase nädala peaks tai toitu korralikult näost sisse ajama. Lisaks teen suht palju ka ise süüa, aga jah $500 läheb ikka kuus ümmarguselt. Kogu kulutused on üldiselt $2k kopikatega, harva vähem. Samas mul läks Eestis vanematega elades ka sama palju ja praegu läheb korteri peale juba $700, nii et ma arvan, et siin on tsipake odavam kokkuvõttes. Kuigi kui ma pokrit paremini biidiks, eks siis kuluks rohkem ka obv.
              Last edited by Spewmonkey; 06.09.10, 13:31.

              Comment

              • CheekyMullet
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 232

                #52
                Re: Pokerflat

                Kui ise Kagu-Aasias ringi kondasin, siis tuli ka vahepeal ikka kohutav lääne toidu isu peale. Praegu samas võtaks suurima heameelega ühe korraliku tom kha ja banaanipannkooki peale.

                Comment

                Working...