Re: Pokerflat
Pole see eeltöö ka nii oluline imo. Euroopas elamine peaks vähem üllatusi pakkuma ja enamus asju saab siiski alles kohapeal selgeks. Nagu öeldakse, siis elu õpetab. Eestis jõuab terve ülejäänud elu olla: naist, lapsi, koera ja valge aiaga maja taga ajada. Nagu siin mõningad kommenteerijad on öelnud, siis paari/mõne aasta pärast võib juba liigselt kohustusi olla ja hilja selliseks pulliks. Euroopast kuidagi koju saamine ei ole ka väga keeruline kui kõik peaks kapitaalselt perse minema. Endal peab piisavalt mõistust peas olema ja on kõik okei. Konkreetselt praegust teemat ei oska muidugi kommenteerida, eks igaüks teeb omad järeldused ise, aga üldiselt soovitaks kõigil, kel võimalik, selline kogemus omandada. Looda parimat, aga ole alati valmis halvimaks.
Algselt postitas inward
Vaata postitust

Comment