Re: Pokerflat
haha, hea teema.
minge muidugi, mis seal ikka 2x m6elda. pean silmas siis neid, kel pole t66d/kooli/muid olulisi kohustusi. keel on samuti lihtne, kuid jah... seda tuleb ikka 6ppida.
aga too "tsykkel", haha, ma usun samuti, et sul saab seal raske "grindida" olema :D
miski nl50 mees v6ib rahumeeli homme pileti osta. elu on odav siin. kohati odavam kui eestis (mis ma olen kuulnud teie hindade kohta). 2 cents.
REALITY: 80% inimesi elab sissetulekuga 1000 euri per kuu (POPULATION 40 MILJONIT)
gl!
haha, hea teema.
minge muidugi, mis seal ikka 2x m6elda. pean silmas siis neid, kel pole t66d/kooli/muid olulisi kohustusi. keel on samuti lihtne, kuid jah... seda tuleb ikka 6ppida.
aga too "tsykkel", haha, ma usun samuti, et sul saab seal raske "grindida" olema :D
miski nl50 mees v6ib rahumeeli homme pileti osta. elu on odav siin. kohati odavam kui eestis (mis ma olen kuulnud teie hindade kohta). 2 cents.
REALITY: 80% inimesi elab sissetulekuga 1000 euri per kuu (POPULATION 40 MILJONIT)
gl!
Comment