*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1171
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    No kuidas see loll jutt saab olla....mina ju tundsin oma olekut tol hommikul ja võrdlesin tavahommikuid normaalselt viina juues.....lauakal sitt kõrvalmaitse ka juures. Nii et no thanks.

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    lol@müügi-line
    või on siin keegi, kes ilma leveldamata võib öelda, et talle meeldib viina maitse?


    Võiks öelda küll. Puhtalt pitsist võttest tõmbab mõnusalt soojaks.....kui kõrval on veel hapukurgid koos meega on eriti nuts.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1172
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      No kuidas see loll jutt saab olla....mina ju tundsin oma olekut tol hommikul ja võrdlesin tavahommikuid normaalselt viina juues.....lauakal sitt kõrvalmaitse ka juures. Nii et no thanks.
      See sinu 1 kord on nii väike volüüm, et ei kvalifitseeru hinnangu andmiseks... See umbes sama hea kui ütlen, et AA-ga preflop all ini minemine on halb, sest 1 kord kaotasin.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1173
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        Kle unusta ära ma ei hakka mingit volüümi grindima lauakaga , ja see pole esimene kord. See oli nüüd viimati, sest tavaliselt ma ei tarbi seda.



        e:Pigem ma ütleks pre ai AQ flippamine/dogina regsi vastu
        Last edited by inward; 22.09.10, 14:08.

        Comment

        • your_naked_mom
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 212

          #1174
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          stön on eesti parim viin

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #1175
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            sihukeste lugude pärast näiteks Chalice album lõpuks leidis oma tee auto aknast välja.. tra elusees enam ei osta sihukest plaati.. tõmban krdi torrentist.. siis pole vähemalt kahju kustu lasta või minema visata...
            Kui sa ei suuda kvaliteetset muusikat mõista, siis võib-olla on viga sinus, mitte artistis. Endale meeldib Chalice looming väga, ka viimane üllitis.

            Ja auto aknast asjade loopimine loodusesse on tõeliselt retarded tegevus.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1176
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
              Kui sa ei suuda kvaliteetset muusikat mõista, siis võib-olla on viga sinus, mitte artistis. Endale meeldib Chalice looming väga, ka viimane üllitis.
              Ja auto aknast asjade loopimine loodusesse on tõeliselt retarded tegevus.
              nohh.. see pigem siiski oli kujutav kõneviis vms.. lõpuks ma lihtsalt selle plaadi imho andsin ära kellelegi.. aga vahepeal oli küll seda kuulates selline tilt peal, et võtaks kohe ja laseks auto ratta alt läbi..

              aga maitea, võibolla tõesti on mul oma arusaam kvaliteetsest muusikast, aga mulle tõesti jäi mulje, et kui mingi mees teeb muusikapala kus ta suht haigutaval viisil laualab, et p*ts on ilus ja p*tsi ta armastab jne.. (Chalice plaadil siis selline lugu) siis on tegemist mitte kunstiga vaid pastakast imetud plaadi täitega.. sama asi siis HU paari looga, kus tõesti polnud millestki laulda, nii loo sõnumi kui kompositsiooni seisukohast...

              Chalice plaatidega juhtus nii, et esimesed kaks plaati sattusin kuskilt tõmbama ja nood meeldisid mulle ja siis mõtlesin, et nohh oleks aus ikka mehele tema töö eest maksta, läksin poodi ja ostsin kolmanda plaadi ja see oli ikka tõeline pettumus ja negatiivne emotsioon... ja edaspidi tõmban torrentist edasi.. ainult mingeid eesti progressive house vms stiili muusika plaate ostan edasi, nende puhul pole kordagi pettuma pidanud ja sellise muusika puhul on kõrgkvaliteediline audio oluline...

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #1177
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                @rohelinekonne: Õun on solid, apelsin number kaks.
                no reede siis võtame viina ja õuna/apelsini mahla.

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #1178
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Vanilje viin + õunamahl + apelsini mahl + grenadiin

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1179
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Mahladega on tõesti hea. Ise üldse ei tarbi kihisevaid jooke ei muidu ega ka alkoholiga!!!

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #1180
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      Viin cocaga on ikka väga rõve asi, granaatõunamahl on minu arust eriti nuts pealekas

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1181
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        vanilje viin + vana tallinn + õunamahl

                        arbuusi viin + jõhvikamahl

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #1182
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          [YOUTUBE]T1IaPeWszGI&feature=player_embedded[/YOUTUBE]


                          näitab ainult, et kui flangerit piisavalt peale keerata, oskab igaüks laulda



                          rofl, kui hea laul

                          Comment

                          • MM
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 129

                            #1183
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            See sinu 1 kord on nii väike volüüm, et ei kvalifitseeru hinnangu andmiseks... See umbes sama hea kui ütlen, et AA-ga preflop all ini minemine on halb, sest 1 kord kaotasin.
                            +88

                            Lauduril ei ole häda midagi!

                            Maitsest rääkides on viina joomise juures margist palju olulisemad faktorid viina temperatuur, pealejook, eelnevalt tarbitud alko kogus, seltskond, meeleolu, jne jne

                            Obv on kõik nõus, et sama mark võib erinevates olukordades olla puhas kuld, kui ka puhas sitt.

                            Imo on 10 kraadi soojem superlux viin sitema maitsega, kui Laua Viin - tõenäoliselt on see vahe palju väiksem, kus eelistan "sitta" viina "heale" viinale. Ja antud kontekstis pole see "hea" viin kindlasti Viru Valge, sest isegi samade parameetrite juures ei märka ma VV'l paremust.

                            See, et Lauakast saab suurema pohma, kui Virukast on OBV täielik BS. Sama moodi nagu maitse juureski on siin 100 PALJU suuremat tegurit, mis määravad ära pohma, kui loodava viina mark - kogus obv no1 tegur, söömine, füüsiline vorm, magama mineku aeg, kas oled joonud peale viina ka nt liitri viskit jne jne.....

                            Lõpetuseks niipalju, et 99% juhtudest, kui keegi räägib ala "...jõin eile marki X ja küll nüüd on sitt olla..." - viitades, et just joodud margist tuleb pohm, siis see on BS.

                            tänan tähelepanu eest.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1184
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              smirnoffi ja rasputini kolmekordselt destilleeritud viinad on joodavad.

                              Comment

                              • MM
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 129

                                #1185
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                vanilje viin + vana tallinn + õunamahl

                                arbuusi viin + jõhvikamahl
                                viin + õlu imo
                                anybody?

                                eriti arvestades, et saun on teemaks, ei pääse sellest ilmselt paljud

                                Comment

                                Working...