Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
No kuidas see loll jutt saab olla....mina ju tundsin oma olekut tol hommikul ja võrdlesin tavahommikuid normaalselt viina juues.....lauakal sitt kõrvalmaitse ka juures. Nii et no thanks.
Võiks öelda küll. Puhtalt pitsist võttest tõmbab mõnusalt soojaks.....kui kõrval on veel hapukurgid koos meega on eriti nuts.
Algselt postitas harryahven
Vaata postitust
Algselt postitas vsiu100
Vaata postitust
Võiks öelda küll. Puhtalt pitsist võttest tõmbab mõnusalt soojaks.....kui kõrval on veel hapukurgid koos meega on eriti nuts.
, ja see pole esimene kord. See oli nüüd viimati, sest tavaliselt ma ei tarbi seda.
Comment