*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #1156
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Vesi/piiritus võib küll ühest torust tulla aga kraanid on siiski erinevad. Üks läheb otse tarbimisse ja teine läbi filtrite.
    laua viin lastakse otse kraanist pudelisse ja viru valge läbi filtrite siis?

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #1157
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Ma nendest filtritest ja asjadest ei tea suurt midagi, aga Viru Valge on kõige sitem (legaalne) viin mida tarbinud olen.

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #1158
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        IMO on laua viin kõvasti kvaliteetsem kui viru valge. Viruga on ikka väga tihti nii, et paned sügavkülma ja jäätub kuubikuks, lauakaga pole seda kunagi juhtunud. Lisaks on Viruga minul alati selline pohmakas olnud, et ei taha 2 kuud enam viina kah näha.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1159
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !



          Btw, kui keegi seda kuskil Eestis müügil näinud siis andke teada kus

          Comment

          • Cremer
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 214

            #1160
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            viin on juba iseenesest nii s**t jook, et odavat s***a ei kannata üldse juua.

            joon ainult hea seltskonna ja - sakuskaga viina.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #1161
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust


              Btw, kui keegi seda kuskil Eestis müügil näinud siis andke teada kus
              minu teada ainult usa turul.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #1162
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                mulle on elus ainult ühe korra viina maitse tõeliselt meeldinud. Siis kui treeneri pulmadelt kihnust tulin ja praami peal kilost lahendama hakkasin. See oli küll täielik neste ja läks mõnusasti alla.
                Aga no juua meeldib teda ikka

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #1163
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  konkreetne.

                  Comment

                  • Tupsik
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 497

                    #1164
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                    IMO on laua viin kõvasti kvaliteetsem kui viru valge. Viruga on ikka väga tihti nii, et paned sügavkülma ja jäätub kuubikuks, lauakaga pole seda kunagi juhtunud. Lisaks on Viruga minul alati selline pohmakas olnud, et ei taha 2 kuud enam viina kah näha.
                    Selles suhtes on ju siis Viru valge tunduvalt tervislikum.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1165
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      lol@müügi-line
                      pole mina veel maitsnud viina, mis keele alla viiks.
                      viina eesmärk ongi sarve hakata, mitte maitsenaudingut pakkuda.
                      või on siin keegi, kes ilma leveldamata võib öelda, et talle meeldib viina maitse?
                      Maitse ei meeldi aga see mõnus tunne kui alla läheb meeldib täiega ja seetõttu viinast on saanud mu lemmikjook - shotina. Peale selle viinale pealejookiks/koksiks on reeglina mahl, mitte rummile omane coca või mõni muu "keemiline" limonaad.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #1166
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        õuna mahl pealekaks

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #1167
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=395341

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #1168
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Maitse ei meeldi aga see mõnus tunne kui alla läheb meeldib täiega ja seetõttu viinast on saanud mu lemmikjook - shotina. Peale selle viinale pealejookiks/koksiks on reeglina mahl, mitte rummile omane coca või mõni muu "keemiline" limonaad.


                            nunnu.
                            tervislik joomine

                            kuna ma joon väga harva, siis loodan, et maks peab sellele coca-colale vastu, mida laimi, ohtra jää ja tumeda Morganiga(spice on läila/magus) alla loksutan.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1169
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                              konkreetne.
                              mõttetu mees oma mõttetu lauluga, ärgu siis pigistagu lugu välja kui pole midagi plaadi peale panna... umbes nagu Chalice viimane album või siis HU album, kus üks lugu koosnes sisuliselt lausest: Mul pole millestki laulda..

                              sihukeste lugude pärast näiteks Chalice album lõpuks leidis oma tee auto aknast välja.. tra elusees enam ei osta sihukest plaati.. tõmban krdi torrentist.. siis pole vähemalt kahju kustu lasta või minema visata...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1170
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                @rohelinekonne: Õun on solid, apelsin number kaks.

                                Comment

                                Working...