*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1141
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Palun. Hommikune oksenduskuur

    [YOUTUBE]taJCPf_q70Y&feature=player_embedded#![/YOUTUBE]

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #1142
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Oh milline ilus hommik!

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #1143
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        Oh milline ilus hommik!
        head ööd jah :D

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #1144
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          i am dissapoint!

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #1145
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Ma mõtlesin, et Eesti maffia eelmist osa näitab, mingi jupi kordas seal või Tarmo räägib sama juttu tihti :D

            teda on pargis vahest kohata.
            epic saade
            eriti need lõigud, kui Tarmo räägib. jutt eesti keeles, aga tema jutul on ainukesena subtiitrid all. LOL

            ja kui keegi teab, kus 1 ja 2 osa leida, andke plz teada. tahaks vaadata, mida Gunnarist/Martinist räägitakse, olid mu naabrid ja purjetamistreeneri pojad......
            Last edited by vsiu100; 22.09.10, 09:02.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #1146
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Mida vanemaks saad, seda parem pohmakas, imo!
              +1

              Paar-kolm aastat tagasi, kui sai ikka võetud (mitte, et nüüd vähem võetakse) aga jah, polnud pooltki nii sitt olla imo, kui nüüd, näiteks, kui joon reede-laupäev ja pühapäeva õhtul kunagi ärkan siis võin julgelt öelda, et tervis on korras alles kolmapäeval. Kuradima nooremana küll sellist probleemi polnud, et nii kaua aega peaks surema. Tuleb ära maha jätta vist see joomine :D

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #1147
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                mida aeg edasi, seda rohkem rõhud kvaliteedile kvantiteedi asemel.....

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #1148
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  teda on pargis vahest kohata.
                  epic saade
                  eriti need lõigud, kui Tarmo räägib. jutt eesti keeles, aga tema jutul on ainukesena subtiitrid all. LOL

                  ja kui keegi teab, kus 1 ja 2 osa leida, andke plz teada. tahaks vaadata, mida Gunnarist/Martinist räägitakse, olid mu naabrid ja purjetamistreeneri pojad......
                  Esmu ja Tanker. Rohkem midagi ei jaga PS-e saata pole mõtet. Kes tahab saab sinna kohtadesse ligi.

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #1149
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Sven Reinmaa, kes telesaate «100 sekundit» salvestusel valimatult sõimlema kukkus, süüdistab intsidendis saate produtsenti.


                    Hahahaha 100-sekundi-Sven :D

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #1150
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      rohvel

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #1151
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Üle pika aja eelmine nädal jõin laudurit, sest kogemata lasin sõbral viina osta. Joptvõi jorr... no on ikka järgmine hommik tunda küll olekut. Viruvalge+ viinad ftw.

                        Tra teie joogijutt ajab isu peale, öövahetus võiks juba lõppeda, et saaks täna õhtul sviidis sõbra sünnipäeva tähistada
                        noo see küll loll jutt, pmst võrdled ühest ja samast kraanist lastud vett. odavad eesti viinad on sama solk kõik ja mingit vahet pole. vb oli hullem pohmakas, kuna sõid eelmine õhtu vähem ja võtsid pitsi rohkem. aga noway, et laua viinast saab tunduvalt suurem pohmakas olla kui viru valgest või saaremaast või muust odavast pasast.

                        ükskord küsisin feenoksist, et soovitage mulle head odavat viina. anti mingi pudel gruusiast. "pohmakat ei pidanud olema ja maitse viib keele alla" ütles müüja. avades lõid juba aurud kerge vine sisse ja esimesed pitsid tuli alla vägistada. edasi läks pohhuilt nagu ikka. järgmine päev oli tunne nagu elevant oleks pea peale astunud ja haige alkoholi mürgitus. point on selles, et ükski rotikas alla sotine viin ei kõlba tegelikult kuhugi. purju teeb, pohmakas kindel ja ongi kõik. tatina ei olnud tõesti pohmakaid, nüüd ongi hea, ei lähe liiga käest ära, muidu laseks nädal jutti muretult ju:)

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1152
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Mul naine kunagi töötas livikos korra, lauaviin samast piiritusest mis viru valge aga töödeldakse erinevalt ehk vahe ikka on.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #1153
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                            noo see küll loll jutt, pmst võrdled ühest ja samast kraanist lastud vett. odavad eesti viinad on sama solk kõik ja mingit vahet pole. vb oli hullem pohmakas, kuna sõid eelmine õhtu vähem ja võtsid pitsi rohkem. aga noway, et laua viinast saab tunduvalt suurem pohmakas olla kui viru valgest või saaremaast või muust odavast pasast.

                            ükskord küsisin feenoksist, et soovitage mulle head odavat viina. anti mingi pudel gruusiast. "pohmakat ei pidanud olema ja maitse viib keele alla" ütles müüja. avades lõid juba aurud kerge vine sisse ja esimesed pitsid tuli alla vägistada. edasi läks pohhuilt nagu ikka. järgmine päev oli tunne nagu elevant oleks pea peale astunud ja haige alkoholi mürgitus. point on selles, et ükski rotikas alla sotine viin ei kõlba tegelikult kuhugi. purju teeb, pohmakas kindel ja ongi kõik. tatina ei olnud tõesti pohmakaid, nüüd ongi hea, ei lähe liiga käest ära, muidu laseks nädal jutti muretult ju:)

                            lol@müügi-line
                            pole mina veel maitsnud viina, mis keele alla viiks.
                            viina eesmärk ongi sarve hakata, mitte maitsenaudingut pakkuda.
                            või on siin keegi, kes ilma leveldamata võib öelda, et talle meeldib viina maitse?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1154
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Vesi/piiritus võib küll ühest torust tulla aga kraanid on siiski erinevad. Üks läheb otse tarbimisse ja teine läbi filtrite.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #1155
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Mul naine kunagi töötas livikos korra, lauaviin samast piiritusest mis viru valge aga töödeldakse erinevalt ehk vahe ikka on.
                                loomulikult ei ole pudelites täpselt üks ja sama viin, see oleks veits imelik, ma ütlesin seda üldistavalt. lihtsalt võimatu, et see vahe nii suur on, et pohmakas laua viinaga kõvem. ma olen väga palju just kuulnud, et viru valgest räme pohmakas ja LV-st sittagi. pohmakas sõltub ikkagi väga paljudest muudest faktoritest - kuidas juua, millega juua, sakumm, väsimus jne, mitte odava ja odava viina vahest.

                                Comment

                                Working...