Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
[YOUTUBE]iVBIYDGty6c[/YOUTUBE]
LOL, ma esimest korda oleks ennast naermisest täis lasknud
WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFF LOLL
[YOUTUBE]iVBIYDGty6c[/YOUTUBE]
LOL, ma esimest korda oleks ennast naermisest täis lasknud
WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFF LOLL
TC

Comment