Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
suunanäitamine on nii sisse harjunud, et pahatihti avastan ennast suunda näitamast ka koduõues liikuma hakates :D
lähim naaber 300m, lähim avalik tee 400m. inimene on harjumuste ori või mis :D
suunanäitamine on nii sisse harjunud, et pahatihti avastan ennast suunda näitamast ka koduõues liikuma hakates :D
lähim naaber 300m, lähim avalik tee 400m. inimene on harjumuste ori või mis :D
, Q
Comment