Tra oleks täna kaks korda peaaegu põksu pannud. Ühe korra mingi vend Muuga asulas ei tunnistanud paremakäe reegli olemasolu, joppas, et teed olid nii sitad sõitsin aeglaselt ja sain pidama. Teine kord parklas vana hakkas välja tagurdama ilma suunata, hea et perset ära ei rihtinud tal.
Tra oleks täna kaks korda peaaegu põksu pannud. Ühe korra mingi vend Muuga asulas ei tunnistanud paremakäe reegli olemasolu, joppas, et teed olid nii sitad sõitsin aeglaselt ja sain pidama. Teine kord parklas vana hakkas välja tagurdama ilma suunata, hea et perset ära ei rihtinud tal.
huupi pakun,et mingi 99% autojuhtidest ei kasuta suunda tagurdamisel .. nii ka mina, ei ole harjumust. Autokooli teoorias vist isegi mainiti ,et peaks tegema,aga reaalselt sõidus ei juhitud sellele kunagi tähelepanu.
Comment