Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Jah, aga sellisel juhul jääd sina süüdi. Aga, kui sa parklast suunaga välja tagurdad on sul eesõigus ja teine juht peab sul välja laskma tagurdada.
Ma sain Statoili kohvitopsiga vastu pead, kui ilma suunata välja hakkasin tagurdama autokoolis
Jah, aga sellisel juhul jääd sina süüdi. Aga, kui sa parklast suunaga välja tagurdad on sul eesõigus ja teine juht peab sul välja laskma tagurdada.
Ma sain Statoili kohvitopsiga vastu pead, kui ilma suunata välja hakkasin tagurdama autokoolis

Comment