*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #676
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Jah, aga sellisel juhul jääd sina süüdi. Aga, kui sa parklast suunaga välja tagurdad on sul eesõigus ja teine juht peab sul välja laskma tagurdada.

    Ma sain Statoili kohvitopsiga vastu pead, kui ilma suunata välja hakkasin tagurdama autokoolis

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #677
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      kui populaarne on "fake Microsoft Security Essentials Alert" trooja?
      ma igatahes kuskilt sain

      http://en.wikipedia.org/wiki/Malwarebytes'_Anti-Malware selle programmiga peaks asjast lahti saama.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #678
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        ma tavaliselt suunatuld sisse ei pane, kui näen, et kedagi ümbruses jne pole. kui aga on palju autosid ümberringi ja pimedad nurgad, siis panen ikka suuna ka sisse.

        Comment

        • taavi
          Grinder
          • Oct 2008
          • 684

          #679
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Jah, aga sellisel juhul jääd sina süüdi. Aga, kui sa parklast suunaga välja tagurdad on sul eesõigus ja teine juht peab sul välja laskma tagurdada.

          Ma sain Statoili kohvitopsiga vastu pead, kui ilma suunata välja hakkasin tagurdama autokoolis
          omg
          mine tagasi sinna...
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • kaardimaja
            FPP Pro
            • May 2010
            • 281

            #680
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            ješš ... tagurdamisel tuli imo koguaeg teed anda...ükskõik kellele

            aga kas täna keegi Sakala korpi läheb?

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #681
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
              ješš ... tagurdamisel tuli imo koguaeg teed anda...ükskõik kellele

              aga kas täna keegi Sakala korpi läheb?
              Mine vaatama

              Ise ei saanud täna kahjuks konventi minna, vaja kodus ära käia

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #682
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Algselt postitas taavi Vaata postitust
                omg
                mine tagasi sinna...
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Omg mida faili tõesti, miks ma nii mõtlesin üldse, sest ma ise tegelikult ette ei trügigi välja tagurdades... Aga noh sellegipoolest tänases olukorras debiil isegi ei näidanud suunda. 1a tagasi üks vend ka parklast välja tulles rihtis esipamperi ära mul.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #683
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  ma polr kunsgi tagurdades suunda näidanud .. isegi autokooli õpetaja yles .. et ma ei tea, kui eksamil tagurdad, siis pane suund .. muidu küll mõttetu ... ma kuus paari inimest näen, kes asja reaalselt kasutavad ..

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #684
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    ja AS Eesti Politsei kasutas seda mingi aeg efektiivselt ära kui passiti ostukeskuste parklates ja täideti politsei eelarvet.

                    Comment

                    • isenseven
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 598

                      #685
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      hea töö Laaak

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #686
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        mis tegi?

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #687
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Ma arvan, et pani mõne WCOOP eventi vmt. suure turna kinni.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #688
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            WSOPE #1 event

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #689
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              ma tavaliselt suunatuld sisse ei pane, kui näen, et kedagi ümbruses jne pole. kui aga on palju autosid ümberringi ja pimedad nurgad, siis panen ikka suuna ka sisse.
                              vot see on kõige haigem põhjendus miks mitte suunda näidata.. harjuta sisse, et sa ALATI näitad suunda...

                              sest mõnikord on juhuseid, kus sa arvad, et kedagi ei ole ja ei näita suunda.. ja siis keeradki kellelegi ette.. kui suunda näitad, siis see keegi teine vähemalt ehk jõuab reageerida... mul on vähemalt kahel korral juhtunud seda, et ma olen olnud kellegi jaoks pimedas nurgas ja nad on hakanud minu ritta tulema.. ja ma olen jõudnud reageerida ainult tänu sellele, et nad näitavad suunda... tõenäoliselt olen ise ka plekimölkimisest pääsenud, kuna alati näitan suunda, kasvõi tühjal parkimisplatsil..

                              p.s. tagurdamisel pead absoluutselt kõigile teed andma, ehk jääb tagurdaja süüdi kui laks käib..

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #690
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                vot see on kõige haigem põhjendus miks mitte suunda näidata.. harjuta sisse, et sa ALATI näitad suunda...

                                sest mõnikord on juhuseid, kus sa arvad, et kedagi ei ole ja ei näita suunda.. ja siis keeradki kellelegi ette.. kui suunda näitad, siis see keegi teine vähemalt ehk jõuab reageerida... mul on vähemalt kahel korral juhtunud seda, et ma olen olnud kellegi jaoks pimedas nurgas ja nad on hakanud minu ritta tulema.. ja ma olen jõudnud reageerida ainult tänu sellele, et nad näitavad suunda... tõenäoliselt olen ise ka plekimölkimisest pääsenud, kuna alati näitan suunda, kasvõi tühjal parkimisplatsil..

                                p.s. tagurdamisel pead absoluutselt kõigile teed andma, ehk jääb tagurdaja süüdi kui laks käib..
                                ma ei räägi ümberreastumisest. seal näitan alati suunda. ka siis näitan suunda, kui tee pöörab kuhugi ja ei olegi võimalik mõnes muus suunas sõita.

                                Comment

                                Working...