Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
miks kohe ründad nii. see on täiesti alusetu sita loopimine. järeldused on sul ka asjakohased.
mõnus oleks lugeda strateegiat eesti kommuunis, vaatan seda site 2x päevas aga strateegia alafoorumitesse poste lihtsalt ei teki..
viimasel ajal olengi 2+2 üle läinud.
ei taha siin võidelda kellegagi...
ez
Algselt postitas Oliverk
Vaata postitust
mõnus oleks lugeda strateegiat eesti kommuunis, vaatan seda site 2x päevas aga strateegia alafoorumitesse poste lihtsalt ei teki..
viimasel ajal olengi 2+2 üle läinud.
ei taha siin võidelda kellegagi...
ez

Comment