*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #196
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    njahh.. ja olgem ausad, sass oma foorumi mölaga pole jätnud just kõige kirkama kriidi muljet...

    olgem ausad, ma isiklikult arvan, et sass on nii krdi madalalaubaline ja piiratud mõtlemisega, et NL50 saab ta jaoks väga raske pähkel olema..

    btw.. palju sul seal käsi NL25's tehtud on? imo aitab sul stake saamisele kaasa kui postitad graafi koos nonsd js EV joontega + NL25 statid positsioonide kaupa

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #197
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      as i said PM

      to goodspeedjr or smth RMPP

      luul.. tänu ragele leidsin just oma mängu kõige suurema leagi
      Last edited by Sass; 04.08.10, 09:48.

      Comment

      • krayzie
        Grinder
        • Oct 2008
        • 706

        #198
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        puhka natuke

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #199
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Kas keegi on käinud Tallinna Majanduskoolis? Mida nad seal sisseastumisvestlusel küsida võivad?

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #200
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            RMPP?

            I don't speak acronyms

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #201
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Kõige sitem kool kuhu üldse minna, küsivad sult ainult keskmist hinnet ja mingeid sisseastumis värke(neid ka ainult moe pärast). On ütlus, et kui sa kuskile sisse ei saa siis sinna ikka saad ja veel tasuta kohale ka

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #202
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                normaalne pask .. Kui pika bänni
                Sass sai ka ? überlightilt jagate neid ikka

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #203
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!



                  Kõigile "tänapäevase muusika" sõpradele. Soovitan soojalt vaadata kust midagi tulnud on. Ja saab ka sampleid kuulata.

                  Drummi ja Bassi kohta:
                  Jungle lite. When the genre finally smoothed over some of its erratic edges, only then did it become acceptable for mass production and mass consumption by the, uh, masses. With heavy emphasis on the word "mass", too. As in: Massive! yes yes, get ready fo' da rewind! Make some noize for the 2-step bassline anthem! Suddenly all over the world white guys pretended to be from Jamaica, suburban youth wore camoflage ALL THE TIME, hoodies were sold out everywhere, and the great revolution was on. Well, sorta. Drum n Bass, peaking at the same time Anthem Trance did for the junglist community, got stale and ran out of ideas because it suffered from the same problem: that it just wasn't as interesting, motivated or 'real' as the original sound, capitalizing mostly on cheap gimmicks and memorable fanfares. Call it Diet Jungle.

                  --
                  Sai ka 5-6 klassis Camoflagega ringi joostud ja ainuke riideese mida tunnistasin oli pusa.
                  Last edited by antnx; 04.08.10, 10:25.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #204
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Jeesus maria, karjatas eit
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #205
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Vaatan,et see OT kisub veits negatiivseks.
                      Peaks vahepeal veits positiivsust ka sisse tooma.
                      Kuu on pehmelt öeldes hästi alanud.

                      Tegu NL25 FR-iga
                      Last edited by qbj0hn; 04.08.10, 10:55.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #206
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        kuulge, kuskohast saab karikaid osta/tellida koos graveeringuga?

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #207
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          tartus?

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #208
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            Rüütli tänaval on vist kohe 2 poodi. Ühel suured vaateaknad ja leiad kindlasti üles, kui raekojaplatsi poolt minna, siis jääb paremat kätt, nurga peal. nimesid ei mäleta.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #209
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Tallinnas

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #210
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                goodmark või siis gravex

                                Comment

                                Working...