*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #946
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Tavaliselt on läbisõit ühe korra ära nullitud, noh niipalju kui mina tean sis mõnel sõbral on nii olnud autodega :P
    kui asja tunned, siis on võimalik päris õige läbisõit ka odomeetrile kuvada.

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #947
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      keegi viljandis live mängu teeb?

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #948
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        good news, seks ajaks kui ehitustöödega valmis on saadud on mu selle maja keeld läbi.
        Last edited by atsetoon; 18.08.10, 20:13.

        Comment

        • r3o
          FPP Pro
          • Apr 2009
          • 260

          #949
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          kui asja tunned, siis on võimalik päris õige läbisõit ka odomeetrile kuvada.
          Kui asja tunned siis on võimalik nii ära muuta, et pole võimalik õiget näitu tagasi saada.
          Kui asja ei tunne siis võib tulemuse olla jah selline, et asjatundja saab õige näidu tagasi.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #950
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Algselt postitas r3o Vaata postitust
            Kui asja tunned siis on võimalik nii ära muuta, et pole võimalik õiget näitu tagasi saada.
            Kui asja ei tunne siis võib tulemuse olla jah selline, et asjatundja saab õige näidu tagasi.
            olenevalt autost on see kergem/raskem. enamus tagasikerijatest, siiski ei ole piisavad asjatundjad ja odomeeter on vaid mehhaaniliselt tagasi keritud ja aju pole puudutatud. nii, et asjatundja ei saaks õiget näitu tagasi on vaja aju ära vahetada ja see pole just odav lõbu.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #951
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Õu mai gaad.

              [YOUTUBE]E_koYEUr-h0[/YOUTUBE]

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #952
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #953
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                  Õu mai gaad.

                  [YOUTUBE]E_koYEUr-h0[/YOUTUBE]
                  Pilte ammu näinud, aga polnud õrna aimugi ,et laulu video tegid :D

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #954
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Neid läbisõite kõike keeratakse normilt ikka.
                    Tean,et mu vanaisa töötas Tallinnas ühes firmas kus müüdi kasutatud autosid mis saksast toodi( nime ei nimeta).Ja ütles,et viimselgi kui ühel auto oli normilt vähemaks keeratud...

                    Comment

                    • 0ttt
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 444

                      #955
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      [YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/bulLBD18uI8&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=en_ US&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/bulLBD18uI8&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=en_ US&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
                      Hea kõhutäis naeru!

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #956
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        HAHAHAHAHAAAAA :D:D
                        vaatan selle aasta WSOPi


                        DARVIN MOON FOR THE FUCKING WIN :D:D
                        ROHVEL


                        :D:D:D liiga hea

                        vaadake alates: 07:05 !!!!!!!!!!! EPIC :D



                        [YOUTUBE]5MH8u7FPWWo[/YOUTUBE]

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #957
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          lol

                          Comment

                          • kardpleier
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 699

                            #958
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            aga samas kui sind tõesti huvitab mis vastasel käes on ,siis on nutsi järgi checkimine ok imo.oddsid et et sa näed vastase kätt kasvavad drastiliselt

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #959
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Tra, mida ***** sain Hollykas 1 aastase külastuskeelu piletite müügi eest :D, juhatuse otsus nii väitis juhataja mulle. Lisas " Et meile laekus info, et müüsite läbi foorumi pileteid, ja väga täpselt tsiteeris mu postituse sisu just siin foorumis". Eriti fail...kas tõesti mingi sitakott siin foorumis pani kitse v??

                              Comment

                              • miksnii
                                Grinder
                                • May 2009
                                • 580

                                #960
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Slämi laulja on mul vana klassiõde...suht naljakas on vaadata teda videost...kina real life ta selline ei ole :P :D

                                Comment

                                Working...