Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Jep, sellise suhtumisega ei steigiks kedagi elus, et lasen bustoks aga alla ka ei lähe. Et ma olen kindlalt nii hea, et beadin nl50, et häbi lausa nl10 minna, parem lasen bustosse ja küsin stake
Algselt postitas leits
Vaata postitust

Nüüd tean vähemalt kuhu suunduda, kui Eestisse maandun
Comment