Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
njahh.. ja olgem ausad, sass oma foorumi mölaga pole jätnud just kõige kirkama kriidi muljet...
olgem ausad, ma isiklikult arvan, et sass on nii krdi madalalaubaline ja piiratud mõtlemisega, et NL50 saab ta jaoks väga raske pähkel olema..
btw.. palju sul seal käsi NL25's tehtud on? imo aitab sul stake saamisele kaasa kui postitad graafi koos nonsd js EV joontega + NL25 statid positsioonide kaupa
njahh.. ja olgem ausad, sass oma foorumi mölaga pole jätnud just kõige kirkama kriidi muljet...
olgem ausad, ma isiklikult arvan, et sass on nii krdi madalalaubaline ja piiratud mõtlemisega, et NL50 saab ta jaoks väga raske pähkel olema..
btw.. palju sul seal käsi NL25's tehtud on? imo aitab sul stake saamisele kaasa kui postitad graafi koos nonsd js EV joontega + NL25 statid positsioonide kaupa


Comment