***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #781
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #782
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Unustasin su eelmist gifi. kiita coca. Korralik naer :D

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #783
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Hmm, tulin tln. ja esimene inimene keda inimtühjas Liivaku peatuses öösel nägin oli Ranka mingi piffiga.

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #784
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Huvipärast küsiks kas keegi äkki oskab kahte laulu tuvastada.

          Kunagi tuli raadiost üks dnb-reggae lugu. Koit Raudsepp ütles ka loo lõpps Mikkin ja Rabadal Rock vms, aga üritasin igatpidi otsima, kuid sellist artisti pole, ega ka sellist laulu. Igatpidi googeldasin. Kahjuks ka raiskasin oma aja ära, et see laul netist sealt saatest lindistada...

          Teine lugu on mingisugune eesti 90ndate räpilugu. Sel ajal oli ta tõeline hitt, kas siis 94 või oli 96. Kui ma tööle kunagi sõitsin siis öeldi raadiost ka artisti nimi, aga kahjuks meelde ei jäänud. Bändi nimi võibolla niivõrd kuulus polnud minujaoks, aga lugu tuttav. Selline vägev tümakas oli taga.
          Võibolla meenutas see lugu natukene ka Musta Q rahvaspordipäeva või oli umbes sellises stiilis.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          EDIT: selles räpiloos oli midagi taolist, et ütlesid all girls are in the house või oli all girls are going to party ja siis ise karjusid naiste häälega yeaah ja siis ütlesid sama lause ka poiste kohta.

          Ehk oskab keegi nende ülinappide vihjete põhjal midagi öelda?
          Last edited by oitarvi; 09.07.10, 01:21.

          Comment

          • isenseven
            Grinder
            • Sep 2009
            • 598

            #785
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Hmm, tulin tln. ja esimene inimene keda inimtühjas Liivaku peatuses öösel nägin oli Ranka mingi piffiga.
            haha lol:D

            Comment

            • macroTilt
              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
              • May 2010
              • 629

              #786
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Haha, MustQ oli 90a Eesti Nokia. hahahaha, pirita klubi "Piraat", seal trikitasid
              nad regulaarselt. Iga endast lugupidav tibi oli alati kohal.

              Hetkel vaatan videot ja lihtsalt

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #787
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                Haha, MustQ oli 90a Eesti Nokia. hahahaha, pirita klubi "Piraat", seal trikitasid
                nad regulaarselt. Iga endast lugupidav tibi oli alati kohal.

                Hetkel vaatan videot ja lihtsalt
                Jaa. Suht huumor lugu ka see, mille siia panin. Aga Must Q oli tõesti tegija 90ndatel. Ei tea kas Kozyl muidu hetkel häbi ka on?

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #788
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Pika otsimise peale leidsin selle oma teise loo üles lõpuks. Haha Noisy Nation.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #789
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                    Haha, MustQ oli 90a Eesti Nokia. hahahaha, pirita klubi "Piraat", seal trikitasid
                    nad regulaarselt. Iga endast lugupidav tibi oli alati kohal.

                    Hetkel vaatan videot ja lihtsalt
                    ei jah krt...tõsiselt hea
                    kargavad seal nagu tänapäeval Ryan Angelos

                    Comment

                    • oitarvi
                      Vana Tegija
                      • Jan 2009
                      • 1231

                      #790
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      http://www.youtube.com/watch?v=wY_sK...eature=related

                      Maitea, kas see on juba siit teemast läbi käinud, aga ilge nuts :D Kõht krampis :D
                      Jürgensonid oli tõesti nuts sari. Ükspäev vaatasin sõbraga youtubest kõik osad ära ja ainult naersime. Tõesti Eesti parimad huumorimehed koos ja see ka väga naljakas, kuidas Volki mõnitatakse.

                      Comment

                      • EdgarP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2009
                        • 368

                        #791
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        NBA huvilistele- LeBron teatab 15 mintsa pärast, mis meeskonnas ta järgmine hooaeg mängib. Otseülekanne www.atdhe.net

                        Comment

                        • oitarvi
                          Vana Tegija
                          • Jan 2009
                          • 1231

                          #792
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                          Ma olen juba pikalt mõelnud, et praeguseks on sellest foorumist suht lambi mölanurk saanud ning head materjali on suhteliselt raske välja sõeluda ja veel eriti uutel liitujatel. Siin foorumis on palju häid teemasid tegelt, mis on tehtud ca aasta või rohkem tagasi ning mis on nüüd unustuste hõlma vajunud ja katavad praegust jama. Teen ettepaneku, et võiks kuidagi teha mingi sticky nurga või midagi taolist, et ntks sellised teemad saaksid sinna sisse - http://www.foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=288. Imo väga pro teema ning otsisin kuu aega tagasi seda ning lõpuks leidsin peale mitmendat lehekülge ning olen suhteliselt kindel, et praegused liitujad ei ole seda kindlasti lugenud, kuigi see tooks paljudele kasu.
                          Mulle tuli kohe meelde intervjuud. Et need on ka kaduma läinud. Et kui tuleb foorumisse uus kasutaja siis ta vaevalt need kuidagi üles leiab. Minumeelest võiks näiteks need intervjuud svenza ja esimene vist oli privadoriga (pead ei anna) kuskil stickys või eraldi alafoorumis üldse olla, et ka tulevased põlved neid lugeda saaksid ja võiks muidugi see traditsioon edasi kesta, et kellegi huvitava persooniga tehakse järjekordne taoline artikkel. Muidugi ESTpatricku well oli ka päris huvitav lugeda. Kindasti jällegi enamus kasutajaid pole seda lugenud. Et see võiks ka kuskil seal intervjuude alafoorumis olla.
                          Kindlasti on neid huvitavaid teemasid veel kuskil foorumisoppides, mis on ammu unustusse läinud. Kuidagi võiks paremad ja huvipakkuvamad teemad mingi uue alafoorumi alla panna.

                          Comment

                          • Aadu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 326

                            #793
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
                            NBA huvilistele- LeBron teatab 15 mintsa pärast, mis meeskonnas ta järgmine hooaeg mängib. Otseülekanne www.atdhe.net
                            Lebronile ikka meeldib tähelepanu

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #794
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!


                              33:55- , tra kui nuts sari ikka

                              Comment

                              • EdgarP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2009
                                • 368

                                #795
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas Aadu Vaata postitust
                                Lebronile ikka meeldib tähelepanu
                                Tund aega jaurasid, aga jah, Miami it is .

                                Comment

                                Working...