Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Yeah, eks paistab, kui midagi selgub kirjutan ;D :) teistele inspiratsiooniks :D
Anyway, keegi Carboni pokkeritoas mängib ? Imo räiged overlayd turnadel, üks 1k gtd fo MTT, 63 osalejat lol :D Kutsub kohe mängima, peaks natukene kandma sinna :)
Yeah, eks paistab, kui midagi selgub kirjutan ;D :) teistele inspiratsiooniks :D
Anyway, keegi Carboni pokkeritoas mängib ? Imo räiged overlayd turnadel, üks 1k gtd fo MTT, 63 osalejat lol :D Kutsub kohe mängima, peaks natukene kandma sinna :)

TC
). Ehk sellejaoks jääb modede/adminide poolt lihtsalt manpowerist puudu ja toetan seda, et see tehtaks suurema kambaga ära, teemas iseenesest huvi on. Meie võime aidata sellega, et paneme näiteks pealehele uudise, et meil käib nüüd selline värk, tulge võtke osa.
Comment