Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Käisin ka just suitsul ja mängin turkat ja vaatasin taevasse ning palusin ära hakka äikest tulema, FT ei ole kaugel ja ma ei taha oma arvutiga riskida.
Algselt postitas leits
Vaata postitust
TC
Comment