***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #571
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    miks sa viinereid tükkideks ei tee ja siis koos sibulaga ära ei prae hiljem lisad makaroni
    don't ruin food with sibul ... kõige rohkem ajab närvi see kui mutt koguaeg ära nssib toidu. Vaatan oh jess hea toit tuleb, peaaegu valmis ka, ja siis ALATI topib mingi rõveda lisandi nagu sibula, tilli, tomati, v muu stta sinna peale mis teeb paitse pigem halvemaks kui paremaks... aga jah.. keedupotti ma kyll ei paneks, pigem kui panna siis praeks ära ja lykkaks pärast juurde.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #572
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      kas "biked" ongi nii odavad või see laguneb 48h jooksul laiali?
      http://www.auto24.ee/used/739424

      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
      miks sa viinereid tükkideks ei tee ja siis koos sibulaga ära ei prae hiljem lisad makaroni
      tõesti miks mitte..

      thanks :)

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #573
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        kui ma keedan makarone viineritega(yeah.. kavaliteetne toit) kas siis on ok nats sibulat sinna keedupotti sisse hakkida?
        ma teeks nii, et keedaks makaronid ära ja samal ajal praeks viinereid, paneks sibulat juurde ja lisaks felixi pannikastet või mingi teravat kastet pannile. Kui makaronid valmis, siis kallad kogu mandi pannilt potti või vastupidi ja segad vidike ning delicious food on valmis

        E: ja obv võib riivitud juustu ka peale raputada..mmm
        Last edited by IamAllin; 06.07.10, 18:13.

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #574
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas Sass Vaata postitust
          don't ruin food with sibul ... kõige rohkem ajab närvi see kui mutt koguaeg ära nssib toidu. Vaatan oh jess hea toit tuleb, peaaegu valmis ka, ja siis ALATI topib mingi rõveda lisandi nagu sibula, tilli, tomati, v muu stta sinna peale mis teeb paitse pigem halvemaks kui paremaks... aga jah.. keedupotti ma kyll ei paneks, pigem kui panna siis praeks ära ja lykkaks pärast juurde.
          mis nii viga elada kui emmeke iga päev pudrukausi nina ette lükkab

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #575
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            lol pussy oled kui sibulat ei söö ..
            ma tegin ntx kukeseene kastet roosakoorde + v2rskeid kartuleid tilliga ja kotlette kyyslaugu ja sibulaga korvale hiinakapsa salat ..

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #576
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas Sass Vaata postitust
              don't ruin food with sibul ... kõige rohkem ajab närvi see kui mutt koguaeg ära nssib toidu. Vaatan oh jess hea toit tuleb, peaaegu valmis ka, ja siis ALATI topib mingi rõveda lisandi nagu sibula, tilli, tomati, v muu stta sinna peale mis teeb paitse pigem halvemaks kui paremaks... aga jah.. keedupotti ma kyll ei paneks, pigem kui panna siis praeks ära ja lykkaks pärast juurde.
              Mis virised ? Paljud siin selist luksust lubada saavad, et neile tehakse toit kandikul valmis.

              Tee siis ise süüa, kui ema tehtud toit ei maitse :D. Ema kohta mutt öelda on ka inetu pisut imo.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #577
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas Sass Vaata postitust
                nagu ka eestis... kuigi mendid seda raha omale ei saa siis huiavad ikka... sõbral oli.. hiiumaal mingid mandri mendid... see tydruk jäi siis siledate rehvidega vahele... pandi 3 killi algul trahviks.. siis küsiti, kes su isa on, ytles et pole isa, siis tõmbasid yhe nulli lõpust maha :D aga muidu kohalikud mendid panevad ikka korralikult nimede järgi, vaatavad kes vähegi jõukam on sellele korralikum trahv ka.
                Igasuguseid trahvide jms. seonduvaid probleeme saab ka muul viisil lahendada.

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #578
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  no sibula yle saab vaielda... aga igale poole seda ka toppida ei saa...

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #579
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Igasuguseid trahvide jms. seonduvaid probleeme saab ka muul viisil lahendada.

                    http://www.youtube.com/watch?v=ttMPQu-xc5U
                    sick..

                    ....

                    Comment

                    • Muckyourcards
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2009
                      • 352

                      #580
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      kas "biked" ongi nii odavad või see laguneb 48h jooksul laiali?
                      http://www.auto24.ee/used/739424

                      Ega eriti usaldusväärne pill ei tundu.
                      Pane veits juurde ja saad kvaliteetse.
                      Ntx: http://www.auto24.ee/used/724364

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #581
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
                        Ega eriti usaldusväärne pill ei tundu.
                        Pane veits juurde ja saad kvaliteetse.
                        Ntx: http://www.auto24.ee/used/724364
                        cuul.. järmine suvi ostan paariks kuuks umbes sellise

                        Comment

                        • wousha
                          FPP Pro
                          • Oct 2009
                          • 268

                          #582
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Kas samsungi lcd tvl, millel on olemas USB mälupulga pesa, sinna sain filmid peale ning jooksma küll, kuid kas subtiitreid ka näitama saab ?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #583
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            sick..

                            ....
                            Sick on hoopis see, et mehel oli teenetemärke jms. nagu muda ja for real, ta oli tõeline ora tagumikus ka pisirikkumiste korral. Suht sürr ikka, et sellisele korrakaitse alussambale tõmbasid ikka totaalselt vee peale alaealised tsikkid. Ehk, kui nõuad teistelt maksimumi, siis pead ise andma endast maksimum+, muidu lõpetad kaltsuna, keda enam keegi ei karda, austusest rääkimata.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #584
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Kunagi mõned härad andsid paar head saiti, kust tõmmata mp3sid.
                              Ma tahaks uuesti neid aadresse. Meeletult suured databaasid ning tasuta.
                              Tasulisi võib ka anda

                              ty

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #585
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                Kunagi mõned härad andsid paar head saiti, kust tõmmata mp3sid.
                                Ma tahaks uuesti neid aadresse. Meeletult suured databaasid ning tasuta.
                                Tasulisi võib ka andaty
                                baller

                                Comment

                                Working...