kloonike kuule mis seis seal taisja cambodias auto rendiga on .. euro lubadega antakse :D? mingeid rolleri otsi ei viidsi kärtuada kyll 100km+ .. või pigem takso juba :D? Seal ilsmelt migni tanklad ka hui teab millal ning poole dzungli peale ära surra selle pilliga :D
nagu ka eestis... kuigi mendid seda raha omale ei saa siis huiavad ikka... sõbral oli.. hiiumaal mingid mandri mendid... see tydruk jäi siis siledate rehvidega vahele... pandi 3 killi algul trahviks.. siis küsiti, kes su isa on, ytles et pole isa, siis tõmbasid yhe nulli lõpust maha :D aga muidu kohalikud mendid panevad ikka korralikult nimede järgi, vaatavad kes vähegi jõukam on sellele korralikum trahv ka.
Comment