Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
don't ruin food with sibul ... kõige rohkem ajab närvi see kui mutt koguaeg ära nssib toidu. Vaatan oh jess hea toit tuleb, peaaegu valmis ka, ja siis ALATI topib mingi rõveda lisandi nagu sibula, tilli, tomati, v muu stta sinna peale mis teeb paitse pigem halvemaks kui paremaks... aga jah.. keedupotti ma kyll ei paneks, pigem kui panna siis praeks ära ja lykkaks pärast juurde.
Algselt postitas rohelinekonn
Vaata postitust


TC
Comment