***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #211
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    sass, kas sa oled tartus? tahaks sulle kontroll c/r teha

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #212
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      kasutan sääsevõrku 0 sääske.. väljas pole 3 kuud käinud ei tea palju õues on

      3 kuud pole väljas käinud???? kes sulle sääsevõrgu tõi? kes sulle süüa toob? mäletad, mis asi saun on?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #213
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        3 kuud pole väljas käinud???? kes sulle sääsevõrgu tõi? kes sulle süüa toob? mäletad, mis asi saun on?
        arvan et vend keda ta abuseb

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #214
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Kusjuures mulle uuemad RTS-id ei meeldi, sest liiga keerulised ja RoN nüüd küll keeruline ei ole - päev, 2 harjutamist ja moderatet peaks beatima ilusti kui reegleid veidi kohendad (a'la peace till information age).

          Tutorialis sain ise ka esimese korraga pähe, pole hullu, harjumatu ja võõras algul, investeeri päev selle alla ja küll meeldima hakkab :)
          õpi mingi "klassika" selgeks, AoE2, RA2 või isegi HOMM3 ja laseme neid üle hamachi. ma uurisin su seda RoNi veits, ei tundunud millegipärast väga isuäratav.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #215
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            doom1 ftw

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #216
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Sassu UUUUU

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #217
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                peale tokyo sushi baari veel kohti tartus on kus sushit saab (normaalset) ... ei joua 12ni oodata

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #218
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  @variatsioon http://ester.nlib.ee peaks olema raamatukogude e-kataloog, otsi sealt raamatuid. mediteerimise koha pealt sa pead täpsustama, mida sa tahad
                  ty.. seal vist ei ole seda raamatut:


                  aga jh.. mingi basic mediteerimse how to wms sobiks :D

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #219
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    peale tokyo sushi baari veel kohti tartus on kus sushit saab (normaalset) ... ei joua 12ni oodata
                    sinusuguse üliandeka tegelase jaoks peaks sushivalmistamine olema lihtsam kui kolmeoudise tõmbamine riverisse

                    kui nüüd aus olla, siis pole sushi valmistamises midagi keerulist. ja ise suitsetatud angerjas >>> resto rämps.

                    2 BI eest tulen annan sulle kiirkursused paari nädala pärast :D

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #220
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      damn... tahaks seda...

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #221
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        no basic mediteerimist pole olemas, sama hästi võin öelda, et loe budismi algtõdesi või marcus aureliust või konfutsismist midagi.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • isenseven
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 598

                          #222
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Keegi betti homsele UFC-le tahab panna, Brock Lesnar vs Shane Carwin matšile? 1-10K vahemikus, ma võtan Brock Lesnari :D
                          ilmselgelt lesnar paneb kinni ju:D:D

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #223
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            leits käi ise *****....
                            ja mul pole hetkel aega suga siin jännata... päev läbi autt vaja ehitada niiet cya.. õhtul vb näeb

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #224
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              no basic mediteerimist pole olemas, sama hästi võin öelda, et loe budismi algtõdesi või marcus aureliust või konfutsismist midagi.
                              no esialgu siis raamatut mis räägiks erinevates meditatsioonidest

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #225
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                                õpi mingi "klassika" selgeks, AoE2, RA2 või isegi HOMM3 ja laseme neid üle hamachi. ma uurisin su seda RoNi veits, ei tundunud millegipärast väga isuäratav.
                                AoE2 olen teinud normaalselt single playerit ja onlines ka läbi Hamachi korra, single player oli A+, aga onlines oli imo veidi vähe võimalusi võrreldes RoN-iga.

                                Kui mingi 5-10 venda oleks AoE2 'st huvitatud siis võib seda ka teha, aga RoN-is mul hetkel juba 3-4 regulaarset venda olemas kes mängu teevad, seega enne ei viitsi AoE2 'te tõmmata kui regulaarseid huvilisi rohkem kui RoN-is

                                Aa RoN-i puhul on see ka äge, et erinevaid nationseid on mingi 10-15 mille vahel algul võid valida (nagu Civilizationis), igaühel on erinevad kõvad boonused.

                                Comment

                                Working...