***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
muidu see telkimisala eriti suur polegi paljas ala on mingi 20x30 meetrit umbes + kadakate vahel veel mingit kohad aga muidu seal mingi peldik+ laud+ grill(pahlad või restid soovitan endal kaasa võtta, see seal suht rõvedas seisus)+ mingi katusealune... kui tahad võin homme k2ia pilte teha.. juhul kui seal mingi rahvas pole ees :D
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
budgetpro :(Algselt postitas inward Vaata postitustWalterit ? :D
samas ma olen elu aeg joonud selliseid asju nagu säästu-pilkud ja walterid. Maitsevad isegi. Lemmik on muidugi presidendi pilsner. Kõhkluseta.
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Kes iganes kunagi ammu siit foorumist soovitas sarja nimega "Chuck" siis thank you :D.
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Pilku on nuts suve õlu ja üldse ka sitaks hea mahe, walteril pole ka häda midagi, u sama nagu pilkuAlgselt postitas KristjanLaas Vaata postitustbudgetpro :(
samas ma olen elu aeg joonud selliseid asju nagu säästu-pilkud ja walterid. Maitsevad isegi. Lemmik on muidugi presidendi pilsner. Kõhkluseta.
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Ei tea kas keegi teist jälgib KassemG-d, aga uus going deep on päris hea:D
[YOUTUBE]KExsASD0-98[/YOUTUBE]
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
liiga hull :DAlgselt postitas KristjanLaas Vaata postitustEi tea kas keegi teist jälgib KassemG-d, aga uus going deep on päris hea:D
[YOUTUBE]KExsASD0-98[/YOUTUBE]
sõna otseses mõttes
Comment
-
Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
walter jumala hää juAlgselt postitas inward Vaata postitustWalterit ? :D
eriti see kangem variant.
Comment
-
-

Comment