***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #181
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Keegi Baltic Challenge Round 1 ka mängib?<<

    Edit: mul on väga huvitav laud, 2 mängijat, üks on 16/16, teine 31/20, mina 72/65, minraisen iga käsi kui saan openraisida :D. Ülejäänud kõik sit out.
    Last edited by totaldonk; 02.07.10, 20:56.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #182
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      suht vara läheb pimedaks..
      mis seis sääskedega on?

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #183
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Rise of Nationsit online anyone? Kui ei oska veel hästi siis ei pea 1 vs 1 tegema, võime teha 2 vs 1, saate vastavalt skillile mingi tugevusega computeri abiks jne annab kombineerida igatmoodi, peaasi et mängu käima tõmbame :D
        Ma korraks proovisin, tunnistan ausalt, tundus suvaline real time strategy olevat. Mul võib-olla midagi jäi kahe silma vahele, mis Sinu jaoks selle mängu nii heaks teeb? Kodulehel reklaamiti seda suurte nimedega ja pidi mingi turn based ja rts hübriid olema. Kas kuskil see turn based asi väljendub ka?

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #184
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          suht vara läheb pimedaks..
          mis seis sääskedega on?
          kasutan sääsevõrku 0 sääske.. väljas pole 3 kuud käinud ei tea palju õues on

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #185
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas LuuK Vaata postitust
            Ma korraks proovisin, tunnistan ausalt, tundus suvaline real time strategy olevat. Mul võib-olla midagi jäi kahe silma vahele, mis Sinu jaoks selle mängu nii heaks teeb? Kodulehel reklaamiti seda suurte nimedega ja pidi mingi turn based ja rts hübriid olema. Kas kuskil see turn based asi väljendub ka?
            Avastasin selle mängu niimoodi, et võtsin Gamespoti all-time RTS-ide listi ette, otsisin sellist vähe vanemat mängu, Rise of Nations all times #4 ja 2003a mäng - ideaalne. Eriliseks teeb selle mängu civilizationist võetud ajas edasi liikumine ja ressursside rohkus - kui enamus mängudes saad puitu, toitu ja õli, mõnes mängus vb veel midagi, siis RoN-is on erinevaid ressursse mingi 6-7.

            Ja ma ei maini seda mängu nii tihti siin foorumis sellepärast, et ta on "nii hea", vaid sellepärast, et ma pole varem onlines ühtegi strateegiamängu mänginud ja see on väga fun, aga võiks olla rohkem rahvast, me enamjaolt sõbraga ainult kahekesi grindime

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #186
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Aastal 2003 oleks hetkega sõltuvuses olnud. Seesama ressursside rohkus jne, mida keerulisem seda parem. Praegu aga lugesin ülistuslaulu ja leidsin esmapilgul midagi suht keskpärast.
              Lisaks olen siis praeguseks ka teisel korral tutoriali easiest enemy vastu pähe saanud, jumala häbi on.
              Parem mängi arvutite vastu, minust RoN:GEprod ei saa.

              Comment

              • Viski
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 393

                #187
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                suht vara läheb pimedaks..
                mis seis sääskedega on?
                Sääsed on surmavad, mul jalg kolmest nõelamisest paistes.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #188
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                  Aastal 2003 oleks hetkega sõltuvuses olnud. Seesama ressursside rohkus jne, mida keerulisem seda parem. Praegu aga lugesin ülistuslaulu ja leidsin esmapilgul midagi suht keskpärast.
                  Lisaks olen siis praeguseks ka teisel korral tutoriali easiest enemy vastu pähe saanud, jumala häbi on.
                  Parem mängi arvutite vastu, minust RoN:GEprod ei saa.
                  Kusjuures mulle uuemad RTS-id ei meeldi, sest liiga keerulised ja RoN nüüd küll keeruline ei ole - päev, 2 harjutamist ja moderatet peaks beatima ilusti kui reegleid veidi kohendad (a'la peace till information age).

                  Tutorialis sain ise ka esimese korraga pähe, pole hullu, harjumatu ja võõras algul, investeeri päev selle alla ja küll meeldima hakkab :)

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #189
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    mäletan kui vanasti sai raskelt Rise of Rome't lastud. küll single playeris kodus kui ka koolis peale tunde arvutiklassis LANi. : D

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #190
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      kus kohast oleks kõige parem otsida kas ühte kindlat raamatut on eesti keelde tõlgitud?

                      ja kas keegi oskab soovitada mingeid raamatuid/videosi/linke mis rääkigks/õpetaks mediteerima?

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #191
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        kus kohast oleks kõige parem otsida kas ühte kindlat raamatut on eesti keelde tõlgitud?

                        ja kas keegi oskab soovitada mingeid raamatuid/videosi/linke mis rääkigks/õpetaks mediteerima?
                        Vajad tildiravi vms ?

                        Kusjuures ise sama mõelnud, et peaks sellega alustama.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #192
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Vajad tildiravi vms ?

                          Kusjuures ise sama mõelnud, et peaks sellega alustama.
                          otseselt tildiravi ei vaja aga kui pokkerit ei mängiks ei viitsiks ka sellega tegeleda

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #193
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            otseselt tildiravi ei vaja aga kui pokkerit ei mängiks ei viitsiks ka sellega tegeleda
                            Nii ta on. Kujuta ette palju tildi peale raha magama oled pannud.(vähemalt ma)

                            Eks sa anna teada ka, kui midagi huvitavat leiad.

                            e: Endalgi ongi ilmselt see põhjuseks, miks ei saa limiitides üles liigutud, skilli nagu selle jaoks oleks (kindlasti saab paremini), aga jah ma nii põikpäine, et ei anna alla rsk...

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #194
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              sass k2i vitttu

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #195
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                sass k2i vitttu
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...