Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Keegi Baltic Challenge Round 1 ka mängib?<<
Edit: mul on väga huvitav laud, 2 mängijat, üks on 16/16, teine 31/20, mina 72/65, minraisen iga käsi kui saan openraisida :D. Ülejäänud kõik sit out.
Keegi Baltic Challenge Round 1 ka mängib?<<
Edit: mul on väga huvitav laud, 2 mängijat, üks on 16/16, teine 31/20, mina 72/65, minraisen iga käsi kui saan openraisida :D. Ülejäänud kõik sit out.

Comment