***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #76
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    viitsid postita mulle link.. et ma mingit vale versiooni ei tõmbaks vms..
    http://www.slsknet.org/download.html >> 157 NS 13e

    See peaks olema, kuigi mul endal kodus ilmselt vanem NS versioon. Seal on juhend ka kuidas settinguid vanast kliendist uude saada.

    EDIT: allpool on "SoulSeek Client 156c" link, mis peaks siis see nö vana klient olema. Nii uus kui vana võivad samal ajal joosta.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • forell
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 350

      #77
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Millisest poest ma saaks osta kyyne kliks-klikse ja mida ma t2psmalt kysima peaksin, ma ei usu et see on asja õige nimetus.

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #78
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas forell Vaata postitust
        Millisest poest ma saaks osta kyyne kliks-klikse ja mida ma t2psmalt kysima peaksin, ma ei usu et see on asja õige nimetus.
        ehk mõtled küünetange?

        Comment

        • forell
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2009
          • 350

          #79
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
          ehk mõtled küünetange?

          ma ei m6tle neid mini-n2pitsaid vaid


          kas apteekis myyakse selliseid asju v2

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #80
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            klik-kliksid ja mini-näpitsad

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #81
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              need ongi küünetangid imo

              aga LOL @ kliks-kliks :D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #82
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                http://www.slsknet.org/download.html >> 157 NS 13e

                See peaks olema, kuigi mul endal kodus ilmselt vanem NS versioon. Seal on juhend ka kuidas settinguid vanast kliendist uude saada.

                EDIT: allpool on "SoulSeek Client 156c" link, mis peaks siis see nö vana klient olema. Nii uus kui vana võivad samal ajal joosta.
                njahh.. ikkagi see soulseek on masendav.. silma järgi userlisti hinnates on seal kasutajaid mingi 1000-2000 ja no mingi suht basic eelmise aasta lugusidki pole seal..

                a la Alex Gaudino & Jason Rooney - I Love Rock 'N' Roll
                DJ Roko - Confussion jne

                nii et tõenäoliselt läheb see soulseek uuesti uninstalli.. ja kas keegi teine oskaks mingit asjalikumat suurema kasutajaskonna või andmebaasiga vidinat soovitada, kust saaks erinevaid lugusid ja remixe sikutada?

                Comment

                • Aadu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 326

                  #83
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  http://forumserver.twoplustwo.com/54...-money-819301/

                  3k käega ainult 70bi
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #84
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    mhm.. kui suur peaks olema BR.. et hakkaksid muretsema ja muretseksid RSA tokeni?

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #85
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Imo nägin täna Kanepit jõukas/spordihallis trenni tegemas. Mõtlesin, et ütleks GG tüdruk :D

                      Kanter, Pahapill pidevalt laksivad trenni Lasnamäel :D

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #86
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        mis GG .. kohe vaini mida sa tegiiiiid... FISH:. go train

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #87
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          njahh.. ikkagi see soulseek on masendav.. silma järgi userlisti hinnates on seal kasutajaid mingi 1000-2000 ja no mingi suht basic eelmise aasta lugusidki pole seal..
                          Hmm huvitav. Mul natuke teiste stiilidega on asi töötanud, mis pole väga basic. Samas tõesti vahel olen pidanud wishlisti kasutama ja see võtab vahel kõvasti aega. Priva torrentisaidid on head, aga seal pead uploadima jms jama.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #88
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Korduvate abielurikkumistega vahele jäänud maailma parima golfimängija Tiger Woodsi ja tema naise Elin Nordegreni abielu on ametlikult lahutatud.


                            well played Elin Nordegren :)

                            Comment

                            • marxiku
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 471

                              #89
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              itaalias pidi nii olema, et mehed ei taha väga naistega abielluda, kuna kui peaks lahutus toimuma, ükskõik mis põhjustel, isegi kui naine pettis vms, siis naine pea alati võidab, saab kogu vara endale. LOL. head seadused.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #90
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                sellesk on leiutatud asi nagu abieelne leping vms

                                Comment

                                Working...