Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
http://www.slsknet.org/download.html >> 157 NS 13e
See peaks olema, kuigi mul endal kodus ilmselt vanem NS versioon. Seal on juhend ka kuidas settinguid vanast kliendist uude saada.
EDIT: allpool on "SoulSeek Client 156c" link, mis peaks siis see nö vana klient olema. Nii uus kui vana võivad samal ajal joosta.
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
See peaks olema, kuigi mul endal kodus ilmselt vanem NS versioon. Seal on juhend ka kuidas settinguid vanast kliendist uude saada.
EDIT: allpool on "SoulSeek Client 156c" link, mis peaks siis see nö vana klient olema. Nii uus kui vana võivad samal ajal joosta.


Comment