*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1126
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kusjuures hinnavaatlus.ee andmeil on teiste firmade poolt pakutava Dell Studio 17 odavaim variant 22 955. Kõvaketas on küll poole suurem ja prose T9300 aga 9k hinnavahet on ikka liig, mis liig. See sale24.ee on ikka omapärane firma, mõni toode on isegi keskmisest kallim ja teine jälle väga hea hinnaga.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #1127
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Re: Get Your Noob Out-uNL edition [Re: Gelford]
      #9286435 - 02/22/07 02:26 PM
      Edit post Edit Reply to this post Reply Reply to this post Quote Quick Reply Quick Reply

      4_2_it was that you playing 50nl last night? If it was, i sat down on your direct left and was going to 3bet you relentlessly but you left after the 1st orbit wtf?

      I played briefly on Stars last night and stopped when my wife got home from a board meeting. Sexytime >>> Poker Time. If you see me again, feel free to 3-bet me --- 4_2_it

      Plus, this thread isn't "the well", nor ask EMC or 42 to post a graph, talk about their game, etc etc. It's for n00b questions about uNL, games and forum. --aj

      Edited by ajmargarine (02/22/07 02:34 PM)


      lol

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1128
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas Andrus Ansip
        selle eest on makstud dollar, nii et kei ei meeldi minge *****...

        tulen koju raskelt õhtult. näen - mingi naine möllab prügikastidega. mingi hetk mõtlen, siis stun talle ligi ja annan 50 kr...

        1 BB i can live with it...

        vaatab mind pika pilguga...

        tuleb välja, et ei ole prügikoll, vaid korteriühistu esinaine kes koristab konteinereid...

        aga 1 BB võttis ikka vastu.
        irw, päris hea

        Comment

        • mihkel88
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 140

          #1129
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          kõvaketast saab arvutil ju jagada nii mitmeks ja suureks osaks kui tahad... vähemalt mina olen saanud biosises sis. Mõni itimees vast oskab paremini tegelt kommenteerida

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #1130
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas Imric
            Kusjuures hinnavaatlus.ee andmeil on teiste firmade poolt pakutava Dell Studio 17 odavaim variant 22 955. Kõvaketas on küll poole suurem ja prose T9300 aga 9k hinnavahet on ikka liig, mis liig. See sale24.ee on ikka omapärane firma, mõni toode on isegi keskmisest kallim ja teine jälle väga hea hinnaga.
            pood/firma ise asub park hotelli juures. teenindus on väga hea ja asjalik- võib ka lolle küsimusi esitada,ilma et imelikult vaadataks :)
            kui ostsin, siis müügimees(võibolla omanik?) ütles, et võtsid suure partii sisse ja müüvad neid hetkel 2-3 tk päevas. ainuke asi, et kõik on selle matt punase korpusega e. ekraani tagune on punane nagu pildil näha võib. kuna ma arvutit kinniselt väga pikalt ei jälgi, siis see ei häiri.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1131
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas mihkel88
              kõvaketast saab arvutil ju jagada nii mitmeks ja suureks osaks kui tahad... vähemalt mina olen saanud biosises sis. Mõni itimees vast oskab paremini tegelt kommenteerida
              See ei ole mingi probleem.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1132
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas vsiu100
                pood/firma ise asub park hotelli juures. teenindus on väga hea ja asjalik- võib ka lolle küsimusi esitada,ilma et imelikult vaadataks :)
                kui ostsin, siis müügimees(võibolla omanik?) ütles, et võtsid suure partii sisse ja müüvad neid hetkel 2-3 tk päevas. ainuke asi, et kõik on selle matt punase korpusega e. ekraani tagune on punane nagu pildil näha võib. kuna ma arvutit kinniselt väga pikalt ei jälgi, siis see ei häiri.
                mul läppar ka matt punane ja tra täiega meeldib! Igastahes parem, kui miski must või hall pask!

                Ja muideks - ostan und! $1 tükk.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #1133
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  YO kuulge, mis hiirematti te kasutate ja kas üldse? Ma vaatasin siin mingi gameri matid on päris vinged et võiks osta ...äkki misclicke vähem.

                  Endal on hiireks Logitech Mx310

                  Comment

                  • peokuningas
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 444

                    #1134
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas ranka
                    mul läppar ka matt punane ja tra täiega meeldib! Igastahes parem, kui miski must või hall pask!

                    Ja muideks - ostan und! $1 tükk.
                    Uinu mu väsinud lind,
                    nüüd unele suigutan sind.
                    Majas ju ammu kõik vait,
                    uinund nii kelder kui ait.
                    Hiirepoeg pesas näeb und,
                    Ammu käes kesköö tund.
                    Sinagi magama jää,
                    nüüd magama jää....

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #1135
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas peokuningas
                      Uinu mu väsinud lind,
                      nüüd unele suigutan sind.
                      Majas ju ammu kõik vait,
                      uinund nii kelder kui ait.
                      Hiirepoeg pesas näeb und,
                      Ammu käes kesköö tund.
                      Sinagi magama jää,
                      nüüd magama jää....

                      so gay :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1136
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas antnx
                        YO kuulge, mis hiirematti te kasutate ja kas üldse? Ma vaatasin siin mingi gameri matid on päris vinged et võiks osta ...äkki misclicke vähem.

                        Endal on hiireks Logitech Mx310
                        eelmise kuu arved - eriti hea on elisa või elioni arved.

                        Seriously.

                        Comment

                        • krayzie
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 706

                          #1137
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          endal on QPAD lowsense ammusest ajast kui Enemy Territory popp oli. hiirel ruumist puudu ei tule :P

                          pokkeri jaoks marginaalne tho

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1138
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Mul pole enam ammu hiirematti :)

                            Aga Eestis kunagi mul oli tegelikult päris huvitav, selline plastmassist kolakas, aga ülemises ääres oli kalkulaator, mis pole sugugi halb tööriist seal hiire juures kohe :)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1139
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Kopeering 2p2 foorumist:

                              Did you guys see the milestone hand at $0.2-$0.5 just now?? 4 out of the 6 players LEFT while the table was paused. These people never cease to absolutely amaze me, what the hell.
                              Probably got annoyed that the action was paused and didn't have a clue what was going on. How do you MISS that wall of red text and the constant spamming of the promo everywhere? Jeez.

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #1140
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Ei saa aru. Millest jutt? Pole PS-i mngija.

                                Comment

                                Working...