*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #826
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas ranka
    Ja kas valuuta kursid ainult sõltuvadki "trükkimisest"?? Ja kuidas dollari hind on seoses nafta hinnaga???

    Ma olen seda küsimust küsinud rohkem kui ühes foorumis, rohkem kui 10 korda ja mitte ükski inimene ei ole mulle selgeks seda suutnud teha!

    Ja näiteks, kui ma ostaks maailmast kõik dollarid ära siis dollari hind tõuseb?
    Okei, kuivõrd ESTPatrick saatis mulle täna alljärneva e-maili:
    Quote from: ranka on Today at 01:14:21 PM

    Aga kas keegi oskab lühidalt mulle selgitada, miks taal langeb? Mis põhjustab taala languse??

    Ma ei ole mitte kunagi (ega vist hakkagi) aru saanud, et miks ja kuidas valuutad tõusevad? Miks nad ei võiks olla kõik fikseeritud kursil? Ja minu loogika ütleb, et kui üks asi langeb, siis mingi asi peab ju languse arvelt tõusma või eksin?


    Küsi Lutzkylt - ta on äss

    - .................................................. ..............



    ....siis ma vastan sellele küsimusele järgmisel nädalal ära - nii teisipäev/kolmapäev, kuda jõuan (võib meelde ka tuletada). Põhjalikult. Praegu ei ole kahjuks aega, lähen tuduma, sest homme varakult Soome põtradele külla.

    Kohtumiseni,
    L.
    (äss ma ei ole, aga majanduskõrgharidusega tohman olen küll)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #827
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      LOL.

      ESTPatrick on NUTS.
      Lutzky on NUTS

      Ise mõelge kas NUTS nagu hull või NUTS nagu kõva käsi :) Vihje 1 neist on NUTS ja teine on ka NUTS.

      Ja PT3-es esimene viga: pole squeeze statti
      Ja esimene positiivne leid: custom stats ja seal peaks saama selle teha aga siis vaja regada, et toda versiooni saad. Samuti PT3 impordib observed (datamined) käsi starsis. Miski 30 on lubatud importida (ei saanudki aru, mis aja vältle)

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #828
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        T2itsa lopp.Mitte midagi ei viici teha ei juua,nasii lantida ja ka. pokkerit m2ngida.Lihtsalt vaatan lakke ja klopsin tv kanaleid.Isegi kui leian fishe t2is laua,ei viici isegi siis m2ngida...see ju koigest raha....
        Kas elu on toesti igav?
        N2dal tagasi k2isin hesburgis burgsi tellimas.Neiu tegi mulle ca 30 eeguse tynga/st maxis 60 eegu asemel tagasi 30.Aga koige naljakam veel see,et ma lihtsalt ei viicinud k2ra tosta ja ryhmasin k2ega.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #829
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          KAS KELLEGIL VEEL PELAE MINU NET NU**IB?

          PokerStars Game #23072020760: Hold'em Pot Limit ($2/$4) - 2008/12/19 19:03:37 ET
          Table 'Peneleos II' 9-max Seat #1 is the button
          Seat 1: bballin04 ($410.65 in chips)
          Seat 2: thenutspt ($400 in chips)
          Seat 3: Artanis11 ($488 in chips)
          Seat 4: RoysFlush ($731.10 in chips)
          Seat 5: plyboy_binny ($400 in chips)
          Seat 6: ranka666 ($816.65 in chips)
          Seat 8: behbeeL ($68 in chips)
          Seat 9: lessharm ($400 in chips)
          thenutspt: posts small blind $2
          Artanis11: posts big blind $4
          *** HOLE CARDS ***
          Dealt to ranka666 [Js Jc]
          RoysFlush: raises $8 to $12
          plyboy_binny: folds
          ranka666: calls $12
          behbeeL: folds
          lessharm: calls $12
          bballin04: folds
          thenutspt: folds
          Artanis11: folds
          *** FLOP *** [Jd 9d 3s]
          RoysFlush: bets $20
          ranka666 is disconnected
          ranka666 has timed out while disconnected
          ranka666: folds
          ranka666 is sitting out
          lessharm: folds
          Uncalled bet ($20) returned to RoysFlush
          RoysFlush collected $39.90 from pot
          RoysFlush: doesn't show hand
          *** SUMMARY ***
          Total pot $42 | Rake $2.10
          Board [Jd 9d 3s]
          Seat 1: bballin04 (button) folded before Flop (didn't bet)
          Seat 2: thenutspt (small blind) folded before Flop
          Seat 3: Artanis11 (big blind) folded before Flop
          Seat 4: RoysFlush collected ($39.90)
          Seat 5: plyboy_binny folded before Flop (didn't bet)
          Seat 6: ranka666 folded on the Flop
          Seat 8: behbeeL folded before Flop (didn't bet)
          Seat 9: lessharm folded on the Flop

          KENA 200BB DEEP, TOP SET JA LIHTSALT NET KADUS JA FOLDIS ÄRA!

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #830
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas privador
            T2itsa lopp.Mitte midagi ei viici teha ei juua,nasii lantida ja ka. pokkerit m2ngida.Lihtsalt vaatan lakke ja klopsin tv kanaleid.Isegi kui leian fishe t2is laua,ei viici isegi siis m2ngida...see ju koigest raha....
            Kas elu on toesti igav?
            N2dal tagasi k2isin hesburgis burgsi tellimas.Neiu tegi mulle ca 30 eeguse tynga/st maxis 60 eegu asemel tagasi 30.Aga koige naljakam veel see,et ma lihtsalt ei viicinud k2ra tosta ja ryhmasin k2ega.
            Loe mõni pokkeri raamat igavusest läbi ;D Ma ka ei viitsi iga pisi asjapärast, mingit skandaali tõsta, oleksin hesburgeris samuti käitunud arvan.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #831
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              netipokker on õnnemäng

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #832
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                KENA 200BB DEEP, TOP SET JA LIHTSALT NET KADUS JA FOLDIS ÄRA!
                ai sinna l2ks valus nuts

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #833
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas ranka
                  KENA 200BB DEEP, TOP SET JA LIHTSALT NET KADUS JA FOLDIS ÄRA!
                  Päris karm, kõrgemas limiidis tuleks aretada, mingi topelt neti teenusepakkujate süsteem, muidu võib väga kulukaks vahest minna. Starsis soft noramaalne jõuaks teise netiga sisse ronida, Toweris soft nii kehva, et sellel pole mõtet, sest lauad hanguvad peale disconncti.

                  Comment

                  • Tisko
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 163

                    #834
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas ranka
                    Ma ise ka solutioni tean aga põhjust ei tea? Samas võrreldes PT3-ga on HEM'i disain kuidagi jube vanamoeline ja keeruline :S

                    Proovin PT3, selle eest keegi raha ju ei nõua :D
                    Ma ise olen ka registreeritud PT3 omanik ja ei kurda, kuigi ilmselgelt ma pole sama nõudlik kasutaja kui ranka saab olema.
                    Siinkohal oleks ka sobiv PT3 peale mõtlevatele lowrolleritele vihjata, et on üks hea moodus, kuidas PT3 ausal!!! teel ilma otseselt maksmata välja teenida, kui evaluation period on läbi saamas. Üldiselt ma boonusehooramist ei fänna, kuid minu hinnangul oli see kasumlikum ja lihtsam kui ükski muu boonusehooramine. Tuleb minna lihtsalt PT3 kodulehele ja kui üleval ääres on red kingsi bänner siis seda klikkida ja järgida juhiseid (liituda sealt kaudu red kingsiga (ongame) ja mängida kõigest 250 punni, sng mängijale tähendab see kõigest näiteks 50 korda $11 sng) aga kui seal on titan pokeri vastav pakkumine (eestlastele ei toimi, eksole) siis refreshida PT3 lehte nii kaua, kuni tuleb red kingsi oma. 250 ongame punktikese eest PT3 litsents, ülimalt hea diil imo.

                    Comment

                    • Tisko
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 163

                      #835
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas privador
                      T2itsa lopp.Mitte midagi ei viici teha ei juua,nasii lantida ja ka. pokkerit m2ngida.Lihtsalt vaatan lakke ja klopsin tv kanaleid.Isegi kui leian fishe t2is laua,ei viici isegi siis m2ngida...see ju koigest raha....
                      Kas elu on toesti igav?
                      N2dal tagasi k2isin hesburgis burgsi tellimas.Neiu tegi mulle ca 30 eeguse tynga/st maxis 60 eegu asemel tagasi 30.Aga koige naljakam veel see,et ma lihtsalt ei viicinud k2ra tosta ja ryhmasin k2ega.
                      I LOL'd ;D
                      tegelt päris nii ikka ei saa olla ju, midagi äkilist peab ikka tegema ju (ja ma ei pea siin hesburgeri intsidenti silmas)

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #836
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        lisa burks oleks tulnud küsida

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #837
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas privador
                          T2itsa lopp.Mitte midagi ei viici teha ei juua,nasii lantida ja ka. pokkerit m2ngida.Lihtsalt vaatan lakke ja klopsin tv kanaleid.Isegi kui leian fishe t2is laua,ei viici isegi siis m2ngida...see ju koigest raha....
                          Kas elu on toesti igav?
                          N2dal tagasi k2isin hesburgis burgsi tellimas.Neiu tegi mulle ca 30 eeguse tynga/st maxis 60 eegu asemel tagasi 30.Aga koige naljakam veel see,et ma lihtsalt ei viicinud k2ra tosta ja ryhmasin k2ega.
                          väga õige, jõulud on andmise aeg ja hessi töötajale pole ju kahju.
                          aga kui igav,mine hängi jõulud pariisis,või mine spaasse või mis iganes.
                          iga tegevus on nagu kusemine- kättevõtmise asi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #838
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Reede õhtud on huvitavad. Igas lauas 10 meest waiting listis ja siis mõtlesin, et teen uue laua. Viies käsi:

                            Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            BB: $410.00
                            Hero (BTN/SB): $400.00

                            Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with J J
                            Hero raises to $12, BB raises to $410 all in, Hero calls $388 all in

                            Flop: ($800.00) A T Q (2 players - 2 are all in)

                            Turn: ($800.00) 6 (2 players - 2 are all in)

                            River: ($800.00) 2 (2 players - 2 are all in)

                            Final Pot: $800.00
                            BB shows 4 4 (a pair of Fours)
                            Hero shows J J (a pair of Jacks)
                            Hero wins $799.00
                            (Rake: $1.00)

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #839
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas ranka
                              Reede õhtud on huvitavad. Igas lauas 10 meest waiting listis ja siis mõtlesin, et teen uue laua. Viies käsi:

                              Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              BB: $410.00
                              Hero (BTN/SB): $400.00

                              Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with J J
                              Hero raises to $12, BB raises to $410 all in, Hero calls $388 all in

                              Flop: ($800.00) A T Q (2 players - 2 are all in)

                              Turn: ($800.00) 6 (2 players - 2 are all in)

                              River: ($800.00) 2 (2 players - 2 are all in)

                              Final Pot: $800.00
                              BB shows 4 4 (a pair of Fours)
                              Hero shows J J (a pair of Jacks)
                              Hero wins $799.00
                              (Rake: $1.00)

                              Ilus käsi, see laua tegemine ikka tasub ära vaatan ;D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #840
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Yeah obv, kohe 2 kätt hiljem sain hit and runni, kui maha tuli TT8, mul 99 ja vastasel TJ, läksin broke ning vana pani punuma.

                                Comment

                                Working...