*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • doublemint65
    Grinder
    • Oct 2008
    • 695

    #766
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    hmm flop allin obv.

    Comment

    • vinney
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 473

      #767
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      rigged

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #768
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas stennn
        Lol sain moneybookersilt lampi sellise pealkirjaga kirja. Mõtlesin juba, et ahah blokitud mu konto.

        Moneybookers: Your money is in safe hands
        Ma ka, korraks võttis junni jahedaks ;D

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #769
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas CTXrix
          Ma ka, korraks võttis junni jahedaks ;D
          Hästi öeldud, sellise pealkirja kohta.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #770
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            krt superweekendi pakett jäi saamata, 99 vs 10 7 , riverisse mulle kolmik,talle auku rida.
            aga kõrvale mängitavat 2-te turniiri ownin poolkõvalt hetkel. mõlemal 2. positsioon. pisut bubbleni.....
            loodan, et tuleb,siis pole kahju,et trio finaalile ei läinud.....

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #771
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas leits

              Issi võib sul the mightyman ka olla (ära nyyd halvustavalt võtta), kuid jupid on 2x kallimad kui tavalistel autodel :) (a'la ford ja opel )
              Ostes võiks 530D puhul turbo ka üle vaadata, sest kui see l2bi siis on kohe 25k välja minek :D kui automaat, siis see ka, kui see pe**es võid teise 25k letti visata :) Aga muidu auto on aus, möödasõidul ka hätta ei jää.

              Ahjaa ja tagsild + talv = unelm :D. A selliseid vidinaid ikka on mis l2hevad, täna l2ks 2 parkimisandurit, tulin just vahetamast 4.5k ..
              Aga edu ostmisel
              No Ford ja Opel pole autod. Kunagi mu onu küsis ühelt naiselt, et mix tehti Opel. Ja isegi naine oskas vastata, et Opel tehti sellex, et Ford kõige sitem auto poleks :D
              Ma loodan, et keegi Fordimees nüüd solvuma ei hakka :D
              Aga jah, ostmiseni on veel aega, kui just mõnel tourneyl ei hiti peagi :P

              Comment

              • Uniquest
                Grinder
                • Oct 2008
                • 615

                #772
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                YEAH!!

                Superweekendi pilet käes. Luckbox töötab edasi. Ja kinnitust sai, et mõned tüübid ei oska üldse satelliite mängida. Miks kurat oli chipleaderil mu vasakul käel vaja oma hiigelstäki juures blindidest küünte ja hammastega kinni hoida. >:(
                Ise ütles, et mängib ainult AA-d veel, aga pärast oli vaja varastada ja oma AK-d lehvitada veel. Mitu korda tõmbas mind shortstäkiks blind vs blind, ja 2-barrel alliniks mul kordagi mune polnud. Aga õnneks lõi ta oma loose olemisega lõpuks mullimehe välja, selle eest peab tänama teda.

                Üks haigemaid käsi sisaldas MP raise, CO allin, mina SB allin AKs. MP 8-8, CO AK. Floppame A, ma saan runner-runner masti. Nii ei saa kaotada juuuuu... :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #773
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Semu ütleb (22:06):
                  yo
                  kle mis kellast omme kooli peab minema
                  Semu ütleb (22:08):
                  oops vale vend
                  Ranka - Still Hungover ütleb (0:11):
                  ROFL
                  ROFL
                  ROFL

                  Tuju tehakse alati heaks!

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #774
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas vsiu100
                    krt superweekendi pakett jäi saamata, 99 vs 10 7 , riverisse mulle kolmik,talle auku rida.
                    aga kõrvale mängitavat 2-te turniiri ownin poolkõvalt hetkel. mõlemal 2. positsioon. pisut bubbleni.....
                    loodan, et tuleb,siis pole kahju,et trio finaalile ei läinud.....
                    Mis turnaga tegu oli?

                    Comment

                    • Klamber®
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2008
                      • 335

                      #775
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      No Ford ja Opel pole autod. Kunagi mu onu küsis ühelt naiselt, et mix tehti Opel. Ja isegi naine oskas vastata, et Opel tehti sellex, et Ford kõige sitem auto poleks :D
                      Ma loodan, et keegi Fordimees nüüd solvuma ei hakka :D
                      Aga jah, ostmiseni on veel aega, kui just mõnel tourneyl ei hiti peagi :P
                      aga opelimehed võivad solvuda?

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #776
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas Klamber®
                        aga opelimehed võivad solvuda?
                        juba out`?

                        Comment

                        • Klamber®
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2008
                          • 335

                          #777
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas vsiu100
                          juba out`?
                          jep

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #778
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            No Ford ja Opel pole autod. Kunagi mu onu küsis ühelt naiselt, et mix tehti Opel. Ja isegi naine oskas vastata, et Opel tehti sellex, et Ford kõige sitem auto poleks :D
                            Ma loodan, et keegi Fordimees nüüd solvuma ei hakka :D
                            Aga jah, ostmiseni on veel aega, kui just mõnel tourneyl ei hiti peagi :P
                            käi perse

                            Comment

                            • stennn
                              PokkeriÕpetus.eu Coach
                              • Oct 2008
                              • 189

                              #779
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              käisin sõpradega väljas. tüdrukul oli samal ajal naiste õhtu kodus ning pärast läxid kluppi. tulin koju, vaatan arvutisse ning selline lugu lahti: http://www.youtube.com/watch?v=h8VGQTtENSs WTF?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #780
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Mul Ford aga õigust räägid :D

                                Comment

                                Working...