Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Tänud kõigile!
Varsti hakkab Balti meistrikate viimane sateliit. Omahat küll ei jaga eriti, aga hea õnne korral võib esimese veerandi hulka küll jõuda.
Algselt postitas Keiss
Varsti hakkab Balti meistrikate viimane sateliit. Omahat küll ei jaga eriti, aga hea õnne korral võib esimese veerandi hulka küll jõuda.
Comment