Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
njah amserv ja elke kokku tegid nüüd uue lexuse keskuse, tuttav töötab seal -> teenindus nüüd veelgi parem kuna autosid enam ei osteta:D
njah amserv ja elke kokku tegid nüüd uue lexuse keskuse, tuttav töötab seal -> teenindus nüüd veelgi parem kuna autosid enam ei osteta:D
Comment