*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TaaviK
    FPP Pro
    • Nov 2008
    • 248

    #181
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Õnneks teie downswing minuni ei ulatu. Detsember läheb väga plaanipäraselt ja ehk isegi paremini kui arvasin. Samas mul kange kahtlus, et downswing kuskil nurgataga vaikselt redutab.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #182
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Jõulud on ju andmise aeg - anname siis floateritele

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #183
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Ranka plz tee küsitlus kellel on Detsembri algus kergelt öeldes perse läinud, kui viitsid :P

        Mina olen nende hulgas

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #184
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Mul pole kuu aega ühtegi miinuspäeva olnud. Ei tule allaminekut ka kuskilt, nii enesekindel olen.

          Comment

          • TaaviK
            FPP Pro
            • Nov 2008
            • 248

            #185
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas Oliverk
            Mul pole kuu aega ühtegi miinuspäeva olnud. Ei tule allaminekut ka kuskilt, nii enesekindel olen.
            NL10? ;D

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #186
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Jep. Seal kõige suurmemd oinad on kes oma hero calle teevad nii et vahet pole. Olen mänginud ka NL50 ja ei näe vahet. hetkel lihtsalt projekt käsil.

              Comment

              • TaaviK
                FPP Pro
                • Nov 2008
                • 248

                #187
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                eino kui toodab, siis ei saa kurta.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #188
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Minul on ka siiamaani juba nii kannis , Trio on see kuu RIGGED.

                  Pokerstarsis ka mõned SNG'd teinud, seal ka ikka ei saa kuidagi, olen suurim stack, lükkan bubble peal all ini, teisel kohal olev vend callib külma kõhuga 66'ga ära, kuigi on surevad stackid lauas ning saadetakse mind jälle enne rahasi koju.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #189
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    mul ka detsember ikaldub.

                    täna lõpuks üks tüüp kutsus mind HU4ROLLZ aga jõudsin talt ainult pool buyini võtta enne kui ta disconnectis/sitoutis

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #190
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Nii, HEM on installitud laptopile. Monitor ja klaviatuur laptopi külge keeratud, lisaks sellele on mul lisa ruumi laudade jaoks laptopi oma monitorist, seega täna õhtul olgu mu laptopi kaardijooks minuga. Kui ma mingisse sügavasse swingi nüüd langen või trios bustoks lähen, siis jõuan veel enne jõule mõne ilusa BMW varastada ja sellega kuskilt kaljust alla sõita.

                      Minuarust tulex selle teema pealkiri ära muuta " Sitane detsember - enne jõule oleme kõik bustod!"

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #191
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas RudiTurbo


                        Minuarust tulex selle teema pealkiri ära muuta " Sitane detsember - enne jõule oleme kõik bustod!"

                        +1 :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #192
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas rankapoeg
                          Hakkan liiva pilduma v?

                          Ranka, milliseid pelmeene sa sööd: kas keedetud või praetud? Siis tean mida sulle nädalavahetuseks teha kui töölt koju tuled.
                          Pelmeenidega on selline huvitav asi, et näiteks, kui sööd keedetud pelmeene iga päev ja lõpus viskavad kopa ette ning tahad vaheldust. EASY! Siis hakka pelmeene praadima ning menüüs oleks nagu täiesti uus toit! Kui praetud pelmeenid üle viskavad, mine tagasi keedetud pelkade peale ning korda tsüklit.

                          Tõsisõna.

                          Pelmeeni ekspert on rääkinud..

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #193
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            kuidas ära arvasid? ma polnud keedetud pelmentse mingi 2 kuud teinud ja nyyd tegin ja sitaks normid tundusid

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #194
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Sellise asja peale ütleb mul : " There is no disk in drive or the file system is not supported"

                              Aga ei tahax seda teemat läbustada siin , kui Sul on edaspidiseid ideid või keegi teine oskab aidata siis PM, peax vist HV foorumist ka abi küsima.
                              LOL@teemat läbustada. Selleks see teema ongi ning siia võib kirjutada ükskõik mida sülg suhu tööb, peaasi, et on foorumi reeglitega kooskõlas.

                              Algselt postitas ok2aa
                              mul ka detsember ikaldub.

                              täna lõpuks üks tüüp kutsus mind HU4ROLLZ aga jõudsin talt ainult pool buyini võtta enne kui ta disconnectis/sitoutis
                              Jube imelik... Mind pole mitte keegi elu sees HU-d mängima kutsunud ja veel rollide peale. MITTE KUNAGI. Mis selle nipp on? Ise pead pakkuma? :P

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #195
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                asi selles et ta mängib Hu-d äkki

                                Comment

                                Working...