***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1876
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Mis ma siis tegema peaks kui arvutil hakkab modem särisema ja modemi taga paiknevatest aukudest saab väikese särtsu?

    E: Nüüd on ära vaibunud, alguses särises nagu vorst pannipeal :D
    E2: Vahepeal viskab ikka väikese särina läbi
    Mis muud, kui http://www.youtube.com/watch?v=PIfuaUTH9Y4

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1877
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
      Mis ma siis tegema peaks kui arvutil hakkab modem särisema ja modemi taga paiknevatest aukudest saab väikese särtsu?

      E: Nüüd on ära vaibunud, alguses särises nagu vorst pannipeal :D
      E2: Vahepeal viskab ikka väikese särina läbi
      Mul läks vett otse modemi peale hulganiselt ja korralik kärsakas oli ikka üleval :D.
      Kasteti lilli ja konkreetne juga läks ikka peale.

      Comment

      • JohnnyDolce
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2009
        • 454

        #1878
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Kirjand 79.

        Sõbranna sai 100, päris hea tunne võis olla sõnumit saada.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1879
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Algselt postitas eddi Vaata postitust
          http://forumserver.twoplustwo.com/58...per-lc-333108/
          pole märganud seda teemat siin foorumis, aga väga väga väga SICK. mitu tundi loen seda topicut
          lugesin ka jutu läbi. suht sick ikka, kuidas vend nii kergekäeliselt raha laenab.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #1880
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            Eestikeelne kiirkokkuvõte?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1881
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              kes tabab mind tänasest kuni 8 juulini kuskilt õllepudelliga/joomas vms. sellele 50 usd k2tte
              tühistatud ..

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1882
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                :D leits n1
                Algselt postitas eddi Vaata postitust
                http://forumserver.twoplustwo.com/58...per-lc-333108/
                pole märganud seda teemat siin foorumis, aga väga väga väga SICK. mitu tundi loen seda topicut
                kadestan inimesi kes viicivad nii pikki foorumi poste läbi lugeda

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #1883
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Algselt postitas antnx Vaata postitust
                  Eestikeelne kiirkokkuvõte?
                  sai starsis tüübiga tuttavaks, andis msni. tüüp küsis pappi, andis. ja nii veel paarkend korda. siis said irl kokku sõitsid mööda euroopat ja muudkui andis pappi juurde. järsku pauk - KUTT VÕLGNEB MULLE 15KUSD!!! lõpuks avastas, et tüüp pani ta arvutist rolli(10k) ka pihta. siis lõi kusema ja lasi vanematel omale koju lennupileti osta.
                  mingid värgid olid veel, nagu 3.5k maksev kutsikas ja girlfrendilt pandi 600 euri pihta mille see ülikoolile pidi maksma.
                  Last edited by LuuK; 16.06.10, 00:47.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1884
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    tühistatud ..
                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    Oled sa ühelgi korral saanud PFAI puhul KK foldida, kui näed, et vastas on AA ?

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #1885
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Algselt postitas antnx Vaata postitust
                      Eestikeelne kiirkokkuvõte?
                      tuntud regular mängija ( ehk ohver, paneme nimeks X), kohtus ühe turna ajal mingi teise mängijaga (paneme nimeks Y) ja hakkasid edaspidi suhtlema.
                      siis see Y järsku küsis et kle saad mulle natuke võlgu anda, paar turniiri mida ma PEAN mängima, algul X ei tahtnud anda aga lõpuks andis. Y ütles, et tal on ülekandega lihtsalt natuke aega läinud, et ta saab selle raha kohe tagasi. summa oli 150$ umbes. peale seda mõtles Y veel igasugu vabandusi välja et kle mingi kala on, ülekanne pole veel pokkerisse kohale tulnud aga varsti on jälle turniirid mida ma lihtsalt pean mängima. X vastas eitavalt aga lõpus ikkagi saatis jälle paarsada dollarit. lõpuks oli juba mingi $20k talle võlgu (said temaga kokku, ta koguaeg venitas võla maksmist ja nii nad trippisid ringi. käisid kasiinos mängimas pidevalt kus Y küsis koguaeg võlgu mille ta ka maha mängis)

                      lõpuks kui nad olid ühes hotelliruumis kui X magas siis Y logis ta PS sisse, tegi ülekande sealt $9k sõbra (ehk enda) kontole ja vahetas parooli ka ära.
                      kui X sai sellest teada ja küsis Y käest mis värk on siis Y eitas seda lihtsalt.
                      igatahes hull draama ja palju pisidetaile.
                      lõppkokkuvõttes istub Y praegu vanglas kuna jäi narkootikumide omandamise ja müümisega vahele lol

                      see scammer btw:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by eddi; 16.06.10, 00:49.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #1886
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Riili sick vana oli see skämmer ikka.. Suht pohhui oli vist rahast, aga jah, päris kaua lugesin seda topicut :D Igatahes ei oskagi midagi kosta sellise juhtunu peale, vana laenas päris kergekäeliselt raha, pm oli see mängija Y ju talle nö. võõras, vbl hiljem enam väga polnud, aga siiski, heaküll, esimesel korral saadad talle ära selle $150, aga järgmisel korral poleks never ever enam saatnud, kui vanagi oli tagastamata.
                        E: Päris kahju sellest ohvrist tegelt kui panna ennast samasse olukorda. ANyway, hea, et vanglas istub see nolk :)

                        E2: Lol mis pildid..
                        E3: Trrrrr, ma teeks ükskõik mida, et skämmeri elu põrguks teha..Vahetple, kas istub juba vanglas v mitte, tuleks täiega anda talle, obv, et see vana jääb eluks ajaks huiajaks ja ei paranda miski, seda oli juba tekstist näha.
                        Last edited by kjmrc; 16.06.10, 01:07.

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #1887
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas eddi Vaata postitust
                          http://forumserver.twoplustwo.com/58...per-lc-333108/
                          pole märganud seda teemat siin foorumis, aga väga väga väga SICK. mitu tundi loen seda topicut
                          Lugesin mõne tunniga kõik läbi - pretty sick story tbh. Kenakese filmi võiks vändata.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #1888
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #1889
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Kas te teate riiki, kus ilvesed presidendiks, jänesed ministriks, nugised
                              riigikogus, kõutsid sõjaväes, põdrad kirikus, hundid juhivad laevu, vähid
                              ootavad sadamas, karud peavad kasiinosid, rebased korraldavad kontserte,
                              luiged annavad ajalehti välja, kitsed maalivad, mutid kirjutavad
                              raamatuid, hiired ja hirved luuletavad... ja kõigist teistest 10 korda
                              kuulsam loom on kass ?
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #1890
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Nice story :D

                                Comment

                                Working...