***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
mõtetu on vist loota, et keegi täna tlnas midagi korraldab? tahaks jooki ja piduu
Edit: kui keegi siiski mõtleb õue minna, siis call . ma ise swissi,kus andu veel satikat laseb- 19 left ja 11 saavad tickety MEle
edit: olin väga (Y)Last edited by EdgarP; 17.06.10, 07:14.
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
tra enam turnasi ei proovi tegin ühe turna kõik ilus mõned tunnid head mängu siis üks fish nussib näkku tõmbab enamus käest ära mille peale mul tilt pisike ja sitaga nupud sisse ning out. Mõne $ sain välja löömiste eest tagasi vähemalt
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Algselt postitas leits Vaata postitusttühistatud ..
eeasy m.o.t.t.
Comment
-
-
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Vara öeldaAlgselt postitas Pahvak Vaata postitustKuidas läheb?
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
+ parkla eest köhisid ka 100Algselt postitas hoss23 Vaata postitustsai ennem swiss hotellis 3 0,33 garlsbergi 165eegu eest ära joodud, elu on lill
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
jah krt see ka veel.Algselt postitas pikk28 Vaata postitust+ parkla eest köhisid ka 100
Comment
-
Comment