Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Ei ei, nii need asjad ei käi. Ega see pole mingi algkooli klassiõhtu, kus poisid on ühes nurgas ja tüdrukud ühes nurgas :D
Ei ei, nii need asjad ei käi. Ega see pole mingi algkooli klassiõhtu, kus poisid on ühes nurgas ja tüdrukud ühes nurgas :D
Comment