Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Nja, siis on täna perses, no traaaaa 2 päeva olen meeleheitlikult püüdnud saada ~7$ Starsi, no ei vaheta keegi WTF mis toimub help miiiiiii :D
Nja, siis on täna perses, no traaaaa 2 päeva olen meeleheitlikult püüdnud saada ~7$ Starsi, no ei vaheta keegi WTF mis toimub help miiiiiii :D
Comment