***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #436
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #437
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      ei kukkunud läbi 86 sain eelmine aasta aga siis kukkusin ühe inglisefiloloogia tudengiga jooma ja tegime beti et teeme mõlemad järgmine aasta uuesti ja see kes vähem saab teeb teisele joogi välja

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #438
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Algselt postitas trippin567 Vaata postitust
        kuidas see true false no information ül sinu arust loto on? vähe tähelepanelikumalt lugeda ja saab tehtud küll ju
        no sellega on see probleem et neid eksameid kontrollitakse selle vastuste lehega kuid mõnes kohas on suht vaieldav kas ta on false ( ehk juurde mõeldav et on vale ) või siis pole infot n.ö
        olen selliseid teinud küll aga no punkt või paar ikka kaob

        Comment

        • mcbethk
          Bännitud
          • Oct 2008
          • 687

          #439
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Keegi mingit laumängu oskab soovitada kus alkohol on teemas? ja nt kust Tartus seda saada.. Thanks much appreciated !

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #440
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            Mul oli probleem ennem, et fullringi lastes Full Tildis hemi hudi kastid on liiga suured. Sass ennem midagi seletas font scalest, ma ei saanud päris täpselt aru, et kuidas ma need väiksemaks saan ???

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #441
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Mul oli probleem ennem, et fullringi lastes Full Tildis hemi hudi kastid on liiga suured. Sass ennem midagi seletas font scalest, ma ei saanud päris täpselt aru, et kuidas ma need väiksemaks saan ???
              HUD options-> player preferences-> appearance ja seal peaks kast olema fondi ja suurusega. A muidu seal samas teed linnukese scale fondi ette siis on standartne suurus mis muutub aluda suuremaks/väiksemaks tehes.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #442
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Tänud, nüüd saan korda, täiesti v**us oli enne FR'i lasta niimoodi .

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #443
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Tänud, nüüd saan korda, täiesti v**us oli enne FR'i lasta niimoodi .
                  YW a klee sa mingit lauamängu ei tea vä? :D

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #444
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Mängige Eestimaad (eks oleneb kellel see on ) :D . Iga valesti vastatud küsimusega keegi joob ja kes õigesti vastab paneb teise jooma vms. Ajaloo ja kultuuri küsimused kohati päris keerulised :D

                    Comment

                    • mcbethk
                      Bännitud
                      • Oct 2008
                      • 687

                      #445
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Mängige Eestimaad (eks oleneb kellel see on ) :D . Iga valesti vastatud küsimusega keegi joob ja kes õigesti vastab paneb teise jooma vms. Ajaloo ja kultuuri küsimused kohati päris keerulised :D
                      rofl:D Tglt mul on kingitust vaja. Ma kuskilt foorumist kunagi lugesin, et sellised spetsiaalsed joogi lauamängud on ka olemas aga ei mäleta enam rsk kust lugesin

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #446
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
                        rofl:D Tglt mul on kingitust vaja. Ma kuskilt foorumist kunagi lugesin, et sellised spetsiaalsed joogi lauamängud on ka olemas aga ei mäleta enam rsk kust lugesin

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #447
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
                          rofl:D Tglt mul on kingitust vaja. Ma kuskilt foorumist kunagi lugesin, et sellised spetsiaalsed joogi lauamängud on ka olemas aga ei mäleta enam rsk kust lugesin
                          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3820

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #448
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            keegi plo HU sng ftps?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #449
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              [youtube]lDhAdMkn9uo&feature=player_embedded[/youtube]

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #450
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                10päeva pärast ei saa enam bodogi uued liitujad rakebacki.
                                nii et kellel plaan kunagi sinna minna siis soovitan konto ära teha.
                                ja võite PMida kui tahate head rakebacki.

                                Comment

                                Working...