***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 0ttt
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 444

    #421
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    80+ loodan, kolmas kuulamine oli pask muu eksam selline tavapärane.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #422
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Mate tulemused esialgsete andmete kohaselt läbi aegade parimad. Kui millalgi eksamit näha saab (ehk juba praegu?), siis vaataks ka korra, millega siis see aasta tegemist oli.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #423
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Inka eksamist ootan ise ka 75+ vms. Kolmas kuulamis ülesanne oli paras nali muidugi, aga noh sellest juba räägitud ka. Ega ta lihnte poiss ei olnud.

        Comment

        • trippin567
          Julm Donk
          • Mar 2010
          • 65

          #424
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Inka see 3. kuulamine oli ikka suht bullshit jh, aga 80+ võiks ikka kindlalt ära tulla, suulise sain max

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #425
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            inglise keel oli lihtsam kui eelmine aasta imo
            pidin 2. korda tegema sest täispeaga teen -EV bette irl

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #426
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
              inglise keel oli lihtsam kui eelmine aasta imo
              pidin 2. korda tegema sest täispeaga teen -EV bette irl
              Mis mõttes ?

              Krt ma lolli peaga viiendat eksamit valides võtsin Bioloogia riigieksami ja ilma mingisuguse ettevalmistuseta, no ma ei tea ma loodan "metskitsed" eksamilõpufaasis päästavad. Oleks pidanud vene keele koolieksami võtma, täielik lebo pidi olema. Oleks oleks....nüüd värisen, kui bio eksamiga sõnum tuleb :D.

              Comment

              • heido24
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 402

                #427
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Kuidas vesi oli?
                vesi oli soe.... aga võimalik ka et promill takistas aru saamast !!

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #428
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Mis mõttes ?

                  Krt ma lolli peaga viiendat eksamit valides võtsin Bioloogia riigieksami ja ilma mingisuguse ettevalmistuseta, no ma ei tea ma loodan "metskitsed" eksamilõpufaasis päästavad. Oleks pidanud vene keele koolieksami võtma, täielik lebo pidi olema. Oleks oleks....nüüd värisen, kui bio eksamiga sõnum tuleb :D.
                  mis mõttes lihtsam v ? eks ikka selles mõttes et lugemises polnud vaja ntks kultuurilist tausta teada, puuudus see true false no information ül mis on täielik loto ja keele struktuurid olid lihtsad eelmine aasta nõudsid mõned kohad nats pingutust kh

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #429
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Oot, sa läksid esimest korda tegema joogise peaga ja kukkusid läbi või tahtsid lihtsalt tulemust parandada ?
                    Ülivajalik :D

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #430
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      No inka eksamis ta vaevalt läbi kukkus. See on täiesti võimatu.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #431
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Ega jah, suulise eest saab pmst juba miinimumi lähedale. Lugesin lauset mööda pisut, mybad.

                        Comment

                        • trippin567
                          Julm Donk
                          • Mar 2010
                          • 65

                          #432
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                          mis mõttes lihtsam v ? eks ikka selles mõttes et lugemises polnud vaja ntks kultuurilist tausta teada, puuudus see true false no information ül mis on täielik loto ja keele struktuurid olid lihtsad eelmine aasta nõudsid mõned kohad nats pingutust kh
                          kuidas see true false no information ül sinu arust loto on? vähe tähelepanelikumalt lugeda ja saab tehtud küll ju

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #433
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Huvi pärast tahaks teada, kas keegi üldse kunagi inka läbi kukkunud on :D

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #434
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              kukkusin kunagi rootsi keele koolieksami läbi..

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #435
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                                Mate tulemused esialgsete andmete kohaselt läbi aegade parimad. Kui millalgi eksamit näha saab (ehk juba praegu?), siis vaataks ka korra, millega siis see aasta tegemist oli.
                                kui sa kusagilt ylesandeid näed on obv illegal.. alates 2009 imo ei tohi enam koopiaid eksamitest tha

                                Comment

                                Working...